23 Mar 2020
Otuzbeşlik

12min.me İzmir'in İlk Dijital Buluşması "NERD'esin?" 25 Mart'ta

12min.me İzmir'in ilk dijital buluşması "NERD'esin?" 25 Mart Çarşamba akşamı saat 19.00’da video konferans uygulaması Zoom’da.

Hayatımıza hızlıca giren ve tüm dünyayı etkileyen virüs sonrası sürecin sosyal, ekonomik ve psikolojik etkilerinin konuşulacağı yayının konukları otuzbeslik.com’dan Bilsay Yıldırım, Foodrum’dan Pelin Dumanlı ve Doç. Dr. Psikiyatrist Eylem Özten.

 

12 dakika sunum, 12 dakika soru-cevap olarak ilerleyecek etkinlikte;

 

Bilsay Yıldırım, sosyal hayatımızdaki değişikliklerin çevrim içi dünyadaki sonuçlarını ve dijital kent rehberi otuzbeslik.com olarak bu süreçte altyapı ve içerikler konusunda planladıkları düzenlemeleri paylaşacak.

 

Pelin Dumanlı, Foodrum girişiminin bu durumdan nasıl etkilendiğini, keşfettiği ve çözmeye çalıştığı süreçleri anlatıp tartışmaya açacak. 

 

Son olarak Doç. Dr. Psikiyatrist Eylem Özten, durumun bireylerin psikolojisi üzerindeki etkilerini, bizi bekleyen ihtimalleri ve yeni gelişmeleri anlatacak.

 

Yüz kişi ile sınırlı etkinliğe katılmak için aşağıda yer alan bağlantı üzerinden kayıt yaptırmanız gerekiyor. Zoom uygulaması ve video konferans kurallarıyla ilgili yapılacak bilgilendirmenin ardından iletilen bağlantıya tıklayarak çevrim içi buluşmaya katılabilirsiniz. 

 

Detaylı bilgi ve kayıt için;

https://www.meetup.com/tr-TR/12min-me-Izmir/events/269579491/