14 Jun 2018
Gülay Güler

2018 Babalar Günü Etkinlikleri

Bu Babalar Günü'nde de yine gömlek mi alacaksınız? Sizce de bu özel günde babalarımızı biraz şaşırtmamız gerekmiyor mu? Bizce babanıza vereceğiniz en güzel hediye onunla güzel vakit geçirmeniz olacaktır. Her baba tipine uygun etkinlikleri listeledik, biri mutlaka babanızın hoşuna gidecek.

Babalar gününüz kutlu olsun.

Yazının sonunda sizi sürpriz bir çekiliş bekliyor!

 

Midesine Düşkün Babalar İçin Ege Perla, 17 Haziran Babalar Günü’nde en lezzetli kahvaltılar babaların olsun diye babaların kahvaltısını hediye ediyor.

 

Bedava kaliteli kahvaltı hangi babanın hoşuna gitmez!

Ege Perla, bir dediğinizi iki etmeyen babalarınıza bu özel gününde güzel bir hediye vermek isteyenleri en lezzetli kahvaltı menülerini sunan restoranlarına davet ediyor. Deniz manzarasına karşı uzun bir pazar keyfi yapabileceğiniz Hayal Kahvesi, sıra dışı dekoru ve deniz manzarasıyla kendinizi İzmir sahillerinde hissedeceğiniz Aynalıkavak, lezzetli menüsü ve her karesinde aile sıcaklığını duyacağınız Big Chefs, İzmir'in İtalyan’ı Murano's Kitchen ve zengin menüsü, keyifli ortamıyla Sir Winston bu özel günde sizi bekleyen Ege Perla restoranları…

 

Etkinlik Canavarı Babalara Yakışan Eğlence Babalar Günü'nde MaviBahçe'de!

17 Haziran Babalar Günü’nde babalarımıza yakışan eğlence MaviBahçe’de! Tavla turnuvası, dev led ekranda motor yarışı, uçurtma atölyesi ile babalar ve çocukları MaviBahçe Kent Meydanı’nda güzel bir gün bekliyor.

 

 Romantik Babalar için; Deniz TEKİN Ücretsiz Günbatımı Konseri, 17 Haziran 20:30'da Bayraklı Rekreasyon Alanında...

En zevklisi de baba omzunda konser dinlemek değil mi?

 

 Komedi Seven Babalar için; Mahşeri Cümbüş, 17 Haziran 21:00'de Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu'nda...

 

Babalar gününde babanıza kahkahalar hediye etmek harika olmaz mı?

Bilet Fiyatları

  1. 1. Kategori - 67.50 TL
    2. Kategori - 56.50 TL

 Yemek Pişirmeyi Seven Babalar için; Baba Çocuk Cupcake Atölyesi, 13:00'de TheChef4U'da...

Küçük büyük herkesin yemekten keyif aldığı cupcake'i babanız ile eğlenerek yapmayı öğrenmek güzel olmaz mı?
Atölyede hem sade hem havuçlu tarçınlı cupcake yapacak, kendi ellerinizle yaptığınız cupcake'leri süslerken de yaratıcılığınız ortaya çıkacak.

Ücret: 100 TL

 

 Sportif Babalar için; otuzbeslik.com ve Karşıyaka Belediye Spor Kano Tesisi’nden Kano Dersi Çekilişi

Karşıyaka Belediye Spor Kano Tesisi ve otuzbeslik.com olarak Babalar Günü için baba ve çocuk kano dersi hediye ediyoruz. Tesiste kano antrenörü Ali Bahçeci hocamız nezaretinde salı ve perşembe 18:00-20:00 saatleri arasında bir ders hediye.
Çekiliş için tıkla!