20 Nis 2017
Seçil Şeker

22. İzmir Kitap Fuarı'na Davetlisiniz!

Geçtiğimiz yıl 395 bin okura ev sahipliği yapmış olan İzmir Kitap Fuarı'nın, 22 - 30 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek.

Kaynak: Artful Living


400 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılacağı fuar, yaklaşık 150 kültür etkinliğine de ev sahipliği yapacak. Dokuz gün boyunca düzenlenecek etkinlikler ve imza günlerinde yüzlerce yazar okurlarıyla buluşma fırsatı yakalayacak. Aralarında Sinâ Akyol, Canan Tan, Murathan Mungan, Yılmaz Özdil, Türkan Şoray, İlber Ortaylı, Deniz Kavukçuoğlu, Ayşe Kulin, Can Yılmaz, Zafer Algöz, Orhan Alkaya, İsmail Saymaz, Selçuk Aydemir, küçük İskender, Akif Kurtuluş, Ataol Behramoğlu, Selçuk Erdem, Muzaffer İzgü, Azra Kohen, Canan Karatay, Aret Vartanyan, Gülten Dayıoğlu, İrfan Değirmenci, Erdil Yaşaroğlu, Canfeza, Berna Sipahi ve Nuray Sayarı’nın da bulunduğu, 400'e yakın, pek çok değerli yazar okurlarıyla buluşacak.

Girişin ücretsiz olduğu İzmir Kitap Fuarı, her gün 11.00-20.00, fuarın son günü olan 30 Nisan Pazar ise 11.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

Kaynak: Ege Postası

İzmir'in Başarılı İş Kadınları listesinde de yer verdiğimiz Berna Kumaş Sipahi kitabı "Gökten Üç Elma Düşmüyor"u 22 Nisan'da siz okuyucuları için imzalayacak. 
 
Etkinlikte kimlerin konuşma yapacağını buradan, kimlerin imza günü yapacağına buradan ulaşabilirsiniz.

21. İzmir Kitap Fuarı'nın nasıl geçtiğini videodan izleyebilirsiniz...