Yazılar

37. Uluslararası İzmir Tiyatro Günleri 2019 Devam Ediyor!

Paylaş
18-03-2019
Can Sue
8 Mart'ta başlayan 37. Uluslararası İzmir Tiyatro Günleri'ni kaçırdım diye üzülmeyin! Tiyatro Günleri 28 Mart'a kadar devam ediyor. Oyunları aşağıdaki listeden kontrol edebilirsiniz. İyi seyirler.
 
Kaynak: İzmir Büyükşehir Belediyesi
Görselde etkinliğin afişi bulunmaktadır.
 
 
8 MART 2019 CUMA
D.E.Ü. Sahne Sanatları Deneme Topluluğu – Dogville – Özdemir Nutku Sahnesi  Saat: 20.00
Tiyatro Kare – Ahududu  Saat: 20.00  Selçuk Belediyesi Kültür Merkezi
Tiyatrohane – Sürüm 1.9.8.4.  Saat: 20.00  Aziz Vukolos Kilisesi Kültür Merkezi Basmane
Tiyatro Vol5 – Hiç-Kimse  Saat: 20.00 Foça Reha Midilli Kültür Merkezi
 
9 MART 2019 CUMARTESİ
Seferihisar Belediyesi Ürkmez Kadın Tiyatrosu – Kız Çocuğu  Saat: 16.00 İsmet İnönü Sanat Merkezi
Tiyatro Kalemi – Şarkıcı  Saat: 20.00  İBB Seferihisar Kültür Merkezi
Gültepe Mahalle Tiyatrosu – Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz  Saat: 20.00  İBB Selçuk Kültür Merkezi
Bornova Mahalle Tiyatrosu – Ayyar Hamza  Saat: 20.00  İBB Aliağa Kültür Merkezi
İstanbul Temaşa Tiyatrosu – İkinci Bahar  Saat: 20.00  Bergama Belediyesi Kültür Merkezi
 
10 MART 2019 PAZAR
Kaynaklar Köy Tiyatrosu – Sen Ben Yok Biz Varız  Saat: 15.00 Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
Tahterevalli Sanat Topluluğu – 5 Şair 5 Şarkı  Saat: 18.00 Kıbrıs Şehitleri Caddesi
Dos Flemenko Dans Kumpanyası – Que Es Flemenko  Saat: 18.00 İsmet İnönü Sanat Merkezi Kültürpark
Boyoz Akademi – Deli Dili  Saat: 19.00 Kınık Mustafa Kemal İlkokulu Çok Amaçlı Salonu
Doğaçhane Oyuncuları – Gecenin en Komiği Kim  Saat: 20.00 Aliağa Kültür Merkezi
Altındağ Mahalle Tiyatrosu – Midas’ın Kulakları  Saat:20.00 Çiğli Kültür Merkezi
 
11 MART 2019 PAZARTESİ
Terane Sanat Atölyesi – Sessizliğin Yeşilçamı  Saat: 18.00 Karşıyaka İzban Girişi
Balıklıova Köy Tiyatrosu – Deliler Boşandı  Saat: 20.00 Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
 
13 MART 2019 ÇARŞAMBA
Ulamış Köy Tiyatrosu – Yaşamın İçinden  Saat:20.00 Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
 
15 MART 2019 CUMA
NY Sanat Akademi – Son 6 Saat  Saat: 20.00  Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
Deneysel Tiyatro Komünü – Araf  Saat: 20.00  İBB Bornova Kültür Merkezi
Yolcu Tiyatro – Kürklü Venüs Saat: 20.00  Bergama Belediyesi Kültür Merkezi
Kedi Sahne Sanatları – Çiçekçi Sokağı Cinayeti  Saat: 20.00  Bayındır Yahya Kerim Onart Kültür Merkezi
 
16 MART 2019 CUMARTESİ
Selçuk Mahalle Tiyatrosu – İstanbul Efendisi  Saat:20.00  İBB Seferihisar Kültür Merkezi
 
17 MART 2019 PAZAR
Oyun Bahçesi Tiyatrosu – Ksilifon  Saat: 18.00 Bornova Küçükpark
İzmir Halk Tiyatrosu – Sokaklarda Anlatılan Bir Masal  Saat: 18.00 İBB  Doğanlar Şapeli Kültür Merkezi
Tiyatro 35 – Suç ve Ceza “Raskolnikov”  Saat 18.00  İBB Seferihisar Kültür Merkezi
Türk Diş Hekimleri Birliği – Sevgili Doktor  Saat: 20.00 Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
 
Kaynak: Tiyatrokare
Görselde tiyatro sahnesi yer almaktadır.
 
 
18 MART 2019 PAZARTESİ
Tiyatro 4 – Tom Pain  Saat: 20.00  Aziz Vukolos Kilisesi Kültür Merkezi Basmane
Bademler Köy Tiyatrosu – Lütfen Kızımla Evlenir misiniz?  Saat: 20.00  Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
Öteki Beriki Tiyatro Topluluğu – Hizmetçiler   Saat: 20.00  Urla Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi
Epizot Görsel Sanatlar – Arabesk Müzikali  Saat: 20.00  Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi Avni Anıl Salonu Eşrefpaşa
 
19 MART 2019 SALI
Gaziemir Halk Tiyatrosu – Diktat  Saat: 20.00  İBB Seferihisar Kültür Merkezi
Ege Sanat Atölyesi –  İçerdekiler  Saat: 20.00 Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
 
20 MART 2019  ÇARŞAMBA
Tiyatro Siz – Sarmaşık  Saat: 20.00 Dikili Belediyesi Çandarlı Vuslat Demir Konferans Salonu
Tiyatro Terminal – Sırf Cinayet  Saat: 20.00  İBB Aliağa Kültür Merkezi
 
21 MART 2019 PERŞEMBE
Karşı Sanat Tiyatrosu – Girifit  Saat: 20.00 Menemen Belediyesi Kubilay Kültür Merkezi
Han Tiyatrosu – Uçurtmanın Kuyruğu  Saat: 20.00 İsmet İnönü Sanat Merkezi Kültürpark
 
22 MART 2019 CUMA
Zarfsız Kuşlar Kukla ve Mim Evi – “Sus-tuklarımız” Pandomim Oyunu  Saat: 20.00 Mordoğan Belediyesi Düğün Salonu
Fiziksel Tiyatro Performansı – Her şeye Rağmen Ayağa Kalkıyoruz  Saat: 20.00 Deniz Baykal Kültür Merkezi
 
23 MART 2019  CUMARTESİ
Duvara Karşı Tiyatro Topluluğu – Umut Kim de?  Saat: 18.00  Denizatı Heykeli Önü-Göztepe
Tiyatro Yaşam – Tuhafistan  Saat: 20.00  Karaburun Belediyesi Düğün Salonu
Tiyatro Salt – İtirazım Var Masallara  Saat: 20.00  İBB Seferihisar Kültür Merkezi
 
24 MART 2019 PAZAR
DEÜ Sahne Sanatları Deneme Topluluğu – Dört Kısa Oyun  Saat: 16.00  DEÜ GSF Özdemir Nutku Sahnesi
Sokak Sanatçıları Derneği – Sokak Orkestrası  Saat: 18.00  Bayraklı Sevgi Yolu
Cyristals Çingene Karavanı – Çılgın Çingeneler  Saat: 18.00  Konak Meydanı
İzmir Halk Tiyatrosu – Spartalılar  Saat: 18.00  Çiğli Kasaplar Meydanı
Toprak Sahne – Tıkırtı  Saat: 18.00   İBB Selçuk Kültür Merkezi
Tiyatro Pera – Herkes Tek Başına Ölür  Saat: 18.00  Güzelbahçe Belediyesi AKM
Ülke:Almanya- Türkçe Üst yazılı – Intercultural Thebire Mut Produktion – Blindflug  Saat: 18.00  Selahattin Akçicek Kültür Merkezi Eşrefpaşa 
 
25 MART 2019  PAZARTESİ 
Deneysel Tiyatro Komünü – Barış  Saat: 18.00 Üçyol Metro Çıkışı
Roket Yapım ve Animasyon – Bir Eylül Uykusu  Saat: 20.00 Urla Belediyesi AKM
Ağaçkakan Kukla Sanatı – İ(Kimiz)  Saat: 20.00  Beydağ Belediyesi Düğün Salonu
Aliağa Mahalle Tiyatrosu – Rumuz Goncagül  Saat: 20.00  İBB Seferihisar Kültür Merkezi
Ege Halk Tiyatrosu – Shakespeare’nin Kerimeleri  Saat: 20.00  İBB Çiğli Kültür Merkezi
DEÜ Sahne Sanatları Deneme Topluluğu – Dört Kısa Oyun Saat: 20.00  DEÜ GSF Özdemir Nutku Sahnesi
 
26 MART 2019 SALI
İktisat Oyuncuları – Kısa Bir Hikâye  Saat: 18.00 Alsancak Sevgi Yolu
Cyristals Çingene Karavanı – Çılgın Çingeneler  Saat: 18.00 Bornova Büyükpark
DEÜ Sahne Sanatları Deneme Topluluğu – Dört Kısa Oyun  Saat: 20.00  DEÜ  GSF Özdemir Nutku Sahnesi
Tiyatro Us – Tahterevalli  Saat: 20.00  Güzelbahçe Belediyesi AKM
İzmir Halk Tiyatrosu – Bir Picasso Lütfen  Saat: 20.00  Gençlik Tiyatrosu Kültürpark
Ezop Sahne – Beyaz  Saat:20.00  Tire Belediyesi Kültür Salonu
 
27 MART 2019 Çarşamba 
DEÜ Sahne Sanatları Deneme Topluluğu – Dört Kısa Oyun  Saat: 15.00 DEÜ GSF Özdemir Nutku Sahnesi
Cyristals Çingene Karavanı – Çılgın Çingeneler  Saat: 18.30 Gündoğdu Meydanı
Tiyatro Evi – Çirkin  Saat: 20.00 Gaziemir Belediyesi AKM
Ülke: İtalya-Sözsüz – Wanted  Saat: 20.00 Gündoğdu Meydanı
 
28 MART 2019 Perşembe
Braille Okuma Tiyatrosu Ekibi – İstiridye ile İnci  Saat:20.00 Gençlik Tiyatrosu Kültürpark