02 Eyl 2019
Seçil Şeker

88. İEF Çim Konserleri'nde kimler var?

88. İzmir Enternasyonal Fuarı yine birbirinden renkli ve sesli konserlere ev sahipliği yapacak. Bu sene İzmir kimleri ağırlayacak birlikte inceleyelim...

Çim Konserleri - Goran Bregovic

07 Eyl 2019
İzmir Kültürpark Fuar Alanı

Balkan müziğinin gelmiş geçmiş en büyük maestrolarından Goran Bregovic, 6 Eylül akşamı İzmir Kültürpark Fuar Alanı'nda fuarın ilk konserinde İzmirlilerle buluşmaya hazırlanıyor. 

Çim Konserleri - Monica Molina

07 Eyl 2019
İzmir Kültürpark Fuar Alanı

Dünyaca ünlü İspanyol şarkıcı Monica Molina her fırsatta sevgisini belirttiği Türkiye ve İzmir'e yeniden İzmir Enternasyonal Fuarı için geliyor. Melankolik ve romantik sesinin yanı sıra; sahnedeki etkileyici performansıyla dinleyenleri kendine hayran bırakmayı başaran Molina 7 Eylül akşamı dinleyenlerine unutulmaz bir gece yaşatacak. 

Çim Konserleri - Glykeria

08 Eyl 2019
İzmir Kültürpark Fuar Alanı

Rebetiko müziğinin önde gelen isimlerinden Yunan sanatçı Glykeria'nın konseri şimdiden İzmirlileri heyecanlandırmaya başladı. Daha önce birçok kez Türkiye'de sahne alan Glykeria'nın hatrı sayılır bir Türk hayran kitlesi de var. Bestelerinde Türk ezgilerine de yer veren Glykeria'yı canlı dinleme fırsatını kaçırmayın. 

Çim Konserleri - İzmir Tek Yürek Dayanışma Konseri

09 Eyl 2019
İzmir Kültürpark Fuar Alanı

İzmir Tek Yürek Dayanışma Konseri kapsamında sevilen sanatçılar İzmirlilere muhteşem saatler yaşatacak. Haluk Levent, Anıl piyancı, Gazapizm, Oğuzhan Uğur, Halil Sezai, Gripin, Hayko Cepkin, Niyazi Koyuncu ve Serap Yağız'ın sahne alacağı gecede hepimiz tek yürek olacağız. İzmir'in dağlarında çiçekler açsın, herkes tek yürek olsun diye 9 Eylül'de fuarda buluşalım.

Çim Konserleri - Ara Malikian

10 Eyl 2019
İzmir Kültürpark Fuar Alanı

Ara Malikian her zaman her kitleye, klasik ya da değil, müziği sevdirmek için çok özel bir ilgi göstermiştir. Harikulade tekniği, karşı konulmaz kişiliği ve olağanüstü enerjisi ile sadece 2017 senesinde 200'den fazla konser veren büyük yetenek 10 Eylül akşamında, fuar sahnesinde herkesi büyüleyecek.

Çim Konserleri - Yeni Türkü

11 Eyl 2019
İzmir Kültürpark Fuar Alanı

Geçtiğimiz haftalarda müzik kariyerlerinin 40. yılını görkemli bir konserle kutlayan grup 11 Eylül'de yine harika bir geceye imza atacak.

Çim Konserleri - Onur Akın

12 Eyl 2019
İzmir Kültürpark Fuar Alanı

Türk Halk Müziği'nin güçlü isimlerinden biri olan Onur Akın 12 Eylül gecesi sevilen şarkıları ve kalbe işleyen sesiyle sevenlerine duygu dolu anlar yaşatacak. 

Çim Konserleri - Edis

13 Eyl 2019
İzmir Kültürpark Fuar Alanı

"Hadi yine gel benim ol!" diyerek halka mal olan Edis 2015 yılında hayatlarımıza girdi. Sevilen şarkıları ve muhteşem dans şovlarıyla her konserinde yeri göğü sallayan Edis 13 Eylül'de İzmirlilerle buluşuyor.

Çim Konserleri - Simge Sağın

14 Eyl 2019
İzmir Kültürpark Fuar Alanı

Sezen Aksu'nun şarkısına eklediği "Miş Miş" ikilemesiyle dillere pelesenk olan teklisini çıkardığı günden beri gündemden düşmeyen başarılı popçu Simge Sağın, şarkılarını sevenleriyle birlikte hep bir ağızdan söylemeye fuar sahnesine geliyor! 

Çim Konserleri - Serkan Kaya

15 Eyl 2019
İzmir Kültürpark Fuar Alanı

Yeni albümünü de pek yakında çıkaracak olan ve kendini "modern arabesk" sanatçısı olarak tanıtan Serkan Kaya fantezi müziğine yeni bir soluk getirdi. Birçok ödül kazanan başarılı müzisyen 15 Eylül'de kalbinizi titretmek için fuar sahnesine geliyor.