10 Ağu 2017
Gülay Güler

Alaçatı'nın Rüzgarı 2. kez Koruncuklar İçin Esiyor!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kaynak: Go Alaçatı
 
"Koruncuk da nedir?" dediğinizi duyar gibiyim. Koruncuk korunma ihtiyacında olan çocuk demek. Koruncuk Sörf Festivalleri ise Urla'da kurulacak Koruncuklar Çocukköyü'ne katkı sağlamak için düzenlenmekte. Bu köy; koruncukların güvenli bir ortamda yaşamaları, sevgiyle büyümeleri ve iş sahibi olabilmeleri için tasarlandı. Geçen sene çok başarılı geçen festivalde sörfçülerin muhteşem performanslarını hep birlikte izledik. Bu sene 12-13 Ağustos 2017 tarihleri arasında Çağla Kubat Windsurf Academy'de düzenlenecek festivalin turnuvası çok daha büyük ve çok daha eğlenceli olacak. Siz de festivale katılarak koruncuklara destek olabilir hem de eğlenceli vakit geçirebileceksiniz.  
Yarışma sonunda 4 farklı yaş grubunda ilk 3 dereceye girenlere 24 adet kupa dağıtımı yapılacakAyrıca tüm katılımcılara madalya verilecek ve birincilere Casio G-shock saat hediye edilecek.
 
 
 II. Koruncuk Sörf Festivali'ne girişte 50 TL bağış yaparak alacağınız bileklikler ile yarış heyecanını paylaşabilir ve gün boyu yapılacak ikramlardan ücretsiz faydalanabilirsiniz.
Kayıtlar 11 Ağustos'a kadar, kayıt olmak için tıklayınız!
 
 
İzmir’in Urla ilçesindeki Koruncukköy Urla Çocukköyü yapım aşamasındadır. Destek olmak için;
İzmir Şube Telefon: 0232 239 14 45 / [email protected]
İstanbul Vakıf Merkezi Telefon: 0 212 274 95 45 / [email protected]