04 Dec 2019
Seçil Şeker

Aralık Ayı Atölyeleri

Yeni yıla girmeden birkaç atölyeye katılmak, sevdiklerinize hediye hazırlamak ya da seneyi bitirmeden biraz daha kendinizi geliştirmek istemez misiniz? 2019 sizin için nasıldı bilemeyiz ama verimli bitirmek isterseniz atölyelere bekleriz!

Simge Günsan ile Fiziksel Tiyatro Atölyesi

08 Dec 2019
Ege Sanat Atölyesi

Simge Günsan'ın liderliğinde oyunculuğun temeline fiziksel eylemi koymak ve oyun oynamaya başlamak için duygu derinliklerine değil doğanın kendisine dönmek üzere yapılacak olan bu atölyede, elementlerden başlayıp farklı materyallerin bedeninizde yansımasını görmek sanatsal hayatınızda yepyeni bir pencere açacak.

 

Not: Katılımcıların atölyeye rahat çalışma kıyafetleriyle katılmaları yeterlidir. Atölye herkese açıktır. Kontenjan 12 kişi ile sınırlıdır.

Nefesin Psikolojik Etkileri: Travmalarla Başa Çıkmada Nefes Terapisi

06 Dec 2019
Hemdem Hayat

Turuncu Dernek, 2017 yılından beri Birleşmiş Milletler'in “Dünyayı Turuncuya Boyayalım - Kadına ve Kız Çocuklarına Yönelik Şiddet Son Bulsun” hareketini İzmir’i Turuncu Boya adıyla kentimize uyarlayarak 16 günlük aktivizim hareketi boyunca bir dizi etkinlik ile İzmir'i turuncuya boyuyor. Bu etkinlikler kapsamında gerçekleşecek Travmalarla Başa Çıkmada Nefes Terapisi sizleri bekliyor.

Farkındalık Oyunu

13 Nov 2019
Biz Sanat Atölye & Cafe

Dünyaca ünlü farkındalık oyunu İzmir'de ilk defa Biz Sanat Atölye'de. "Points of You" oyunu günlük rutininizden bir adım dışarı çıkmanıza, hayatınızın temel taşlarına farklı bir açıdan bakarak iç görüler elde etmenize olanak tanır. Bu oyunda yer almak isterseniz en kısa sürede kaydınızı yaptırmayı unutmayın.

Masterpiece İzmir Resim - Yılbaşı Özel - Puppy Christmas

27 Dec 2019
No42

Keyifli bir ortamda güzel müzikler eşliğinde, sonunda kendinizi bile şaşırtacak yağlıboya tablolar yapabilirsiniz. Daha önce resim yapmış olmanıza gerek yok, hatta yapmamışsanız çok daha keyifli olabilir.

Doğal Mum Atölyesi (Yılbaşı Konsepti)

29 Dec 2019
Atölye Urania

Bu yılbaşı, kendi yaptığınız sağlıklı ve doğal mumlarla kendiniz ve sevdikleriniz için mum hazırlamayı öğrenmek ve mum üzerine konuşmak için bu atölyeye katılabilirsiniz.

Senaryo Atölyesi

21 Dec 2019
İzmir Yazı Atölyesi

Yalnızca bir hafta sonunuzu ayıracağınız iki günlük senaryo atölyesi 21-22 Aralık’ta İzmir’de. Sadece Diktatör adlı ödüllü oyunun yazarı, 34. Varşova Film Festivali’nde Grand Prix adayı olan Aden filminin senaristi, Yusuf’u Bulmak romanının yazarı Onur Orhan İzmir'e geliyor. İzmir Yazı Atölyesi tarafından düzenlenen atölyeye senaryo yazımıyla ilgilenen herkes kayıt yaptırabilir.