20 Ara 2018
Otuzbeşlik

Ayerya Yılbaşı Pazarı

21-22-23 Aralık tarihlerinde düzenlenecek Ayerya Yılbaşı Pazarı, taş dokusuna sadık kalarak restore edilen Ayerya Cafe’de gerçekleştirilecek.

Ayerya; sizleri yeni yıl kutlamasına, birbirinden keyifli tasarım ürünleriyle ve sanat eserleriyle buluşmaya, ödüllü zeytin ve zeytinyağ tadımına, sıcacık bir dostluğa Urla’ya davet ediyor.  


 

Art Shop
Melih Balcıoğlu
Art Shop Sanat Galerisi, İzmir’de plastik sanatların en keyifli örneklerinin izlenebilmesi ve rahatlıkla ulaşılabilmesi amacıyla Melih Balcıoğlu tarafından 1998 yılında kurulmuştur. Açıldığı günden itibaren İzmirli sanatseverleri resim ve heykel sanatının seçkin eserleriyle buluşturan galeri, insanların yaşam alanlarında sanatın daha fazla yer almasını sağlamayı hedeflemiştir. Bu amaç doğrultusunda Alaçatı’da iki ayrı mekanda açmış olduğu resim ve heykel galerileri sayesinde daha çok sayıda yerli ve yabancı sanatsevere ulaşmayı başaran Art Shop Sanat Galerisi bugüne kadar 200’ün üzerinde sergiye ev sahipliği yapmıştır.

Tuz’la
Berrin Gönen
Tuz kristallerinden ilham alarak gümüşle birlikte tasarladığı ve elde işlediği mücevherlerin ham maddesi, oluşumu yaklaşık 250 milyon yıl önceye dayanan, Hititler zamanından beri işletildiği tahmin edilen Çankırı Tuz Mağaraları’ndan çıkarılarak elde edilmiştir.  Homer’e kadar dayanan bilgiler Tuz’un şifa kaynaklı bir kristal  olduğunu göstermektedir.

Bydileker
Dilek Er
Ayrıcalıklı yaşam alanları ve daha fazlası için... Evden, iş yaşamına kadar her alanda ürün tasarlamaktadır. Kişiye özel ya da çoklu olarak tasarlanan kırlent, abajur, çerçeve, runner, amerikan servisi, mutfak havlusuna kadar zengin bir seçenek sunduğu ürünleri atölyelerde butik olarak hazırlanarak aksesuar detaylarıyla bütünleştirmektedir.

Ark Butik
Nazan Hayim
1977 yılından itibaren faaliyet gösteren Ark-İstanbul markası ile Nişantaşı’ndaki butiğinin yanı sıra ürünleri çeşitli ülkelerde tasarım dükkanlarında bulunmaktadır.
Özel dokunmuş kumaşlarıyla hazırlanan koleksiyonları yurt dışındaki fuarlarda sergilenmektedir.