15 Eki 2021
Otuzbeşlik

Aylık Araç Kiralamaya Talep Arttı

Kısa dönem araç kiralamaya ilginin yanında aylık araç kiralamaya olan ilgide aynı şekilde arttı. Özellikle tatil döneminin gelmesi ile araç ihtiyacı olanlar bu ihtiyacı araç kiralama ile karşıladı.

Tatil dönemlerinin en büyük ihtiyaçlarından birisi ulaşım. Ulaşımın pahalı ve zor olmasından dolayı yerli ve yabancı turistler araç kiralamayı tercih etmeye başladılar. Araç kiralamaya olan ihtiyaçların ve araç kiralama işlemlerini kolaylaştırmak için kurulan Miniyol artan talepleri karşılamak için yoğun çaba harcıyor.

Aylık Araç Kiralamaya Talep Neden Arttı?

Aylık araç kiralamaya talebin artmasının sebebi uzun tatil süreçlerinde araç ihtiyaçlarını ucuz ve kolay karşılanmak istemesi oldu. Son zamanlarda artan araba fiyatlarının artışından dolayı ve ulaşımın pahalılaşması nedeniyle araç kiralamaya olan talep arttı.

 

Aylık Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Aylık araç kiralama yapmak isteyenler ilk olarak miniyol.com veya Miniyol telefon uygulamasına gelerek aracı kiralamak istediği lokasyonu ve tarihi seçmeleri gerekmektedir. Miniyol 70’in üstünde rent a car şirketini ve binlerce aracı sizin için listelemektedir. Miniyol’un gelişmiş filtreleme teknolojisi sayesinde dilediğiniz aracı anında bularak aylık araç kiralama yapabilirsiniz.

 

Türkiye’nin Her Yerinde Aylık Araç Kiralama

Türkiye’nin her yerinde oto kiralama hizmeti sunan rent a car şirketlerini bir araya getiren Miniyol 400’den fazla lokasyon ve 70’gan fazla tedarikçi firma ile çalışıyor. Miniyol günlük araç kiralama ve aylık araç kiralama işlemlerinizi bu sayede kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlıyor.

 

Aylık Araç Kiralama Yapmanın Yeni Yolu: Miniyol

Türkiye’de günlük araç kiralama ve aylık araç kiralama ile hizmet vermeye başlayan Miniyol, geniş tedarikçi ağı ile araç kiralama süreçlerini hızlandırıyor ve güvenli hale getiriyor. 

Miniyol.com araç kiralama sektörünü tamamen değiştirecek teknolojik altyapısı ile araba kiralama süreçlerini kolaylaştırmayı hedefliyor.  Miniyol’un tedarikçileri arasında birçok yerel ve global araç kiralama şirketi bulunuyor. Kullanıcılar Miniyol’un telefon uygulaması ve internet sitesi üzerinden rent a car firmalarını ve araç modellerini karşılaştırabiliyor ve kendine uygun aracı, istediği lokasyondan kiralayabiliyorlar. Miniyol üzerinden kolaylıkla aylık araç kiralama yapılabiliyor.

 

3 Adımda Aylık Araç Kiralama

Miniyol değişen ve gelişen teknolojiye ayak uyduracak ve kullanıcılarının araç kiralama sürecini hızlandıracak teknolojik altyapısı ve kullanıcılarının araç kiralama işlemlerini minimal düzeyde gerçekleştirecekleri bir sistem ile hizmet vermektedir. Aylık Oto kiralama sektörüne yeni bir soluk kazandıran Miniyol üzerinden 3 adımda araç kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.  Dilediğiniz zaman bir tık ile araç kiralama işleminizi iptal edebiliyorsunuz. Bunların yanında Miniyol üzerinden her araba kiralama işleminde para puan kazabiliyor ve dilediğiniz zaman para puanlarınızı kullanarak araç kiralama yapabiliyorsunuz. Miniyol’un en önemli özelliklerinden birisi olan “Mini Ödeme” ile araç kiralama işlemlerinde kredi kartınızı bloke ettirmenize gerek kalmadan, kiralama ücretinin bir kısmı rezervasyon esnasında, geriye kalan kısmını teslimatta ödeyebiliyorsunuz.