BinYaprak ile Tanış, Bine Bin Kat

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kaynak:  binyaprak.com
 
Küçük adımlardan, uzun parkur koşulara!
Yapabileceğinizi hissettiğiniz ama bahanelere takıldığınız, başlamak için hep bir neden aradığınız, karar verirken bir bilen olsa da danışsam dediğiniz günleriniz oldu mu hiç? Yanıtınız evet ise doğru adrestesiniz!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kaynak:  binyaprak.com
 
Çağlar öncesinde değişimi yalnızca filozoflara özgü hatta delilik olarak gören toplum yapısı, ne mutlu ki günümüzde evrilmeye başlayarak, değişimi yaşamın devamı için olmazsa olmaz bir parça haline getirdi. Doğanın mucizesi harika bir ağaç bile her mevsim rengini değiştirip günden güne boy atarken insanların olduğu yere saplanıp aynı şekilde kalması git gide daha imkânsız bir hal alıyor. Hayal etmek, değişmek, yeni yerler görüp taze bilgiler edinmek bunlar kulağa oldukça güzel gelen, çok kuvvetli adımlar! Ancak nedense bu adımları atmaya başladığımızda korku eşiğimizde bir gerilme hissetmeye başlıyoruz, bırakın koşmaya başlamayı adımlarımızı küçültüyoruz. Bahaneler üretiyoruz, ertelemeye başlıyoruz ve belki de vazgeçiyoruz; bilmiyoruz ki vazgeçtiğimiz kendi hayatımız… 

Pes etmeden önce gelin bir daha düşünelim, kendimize destekçi edinelim! Sizin için seslenen bu sese kulak verin;“BinYaprak iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital bir kız kardeşlik ağı. Burada ilham veren videoları izleyebilir, iş hayatı hakkında sorularını sorabilir, sohbet edebilir, seninle aynı gündemi paylaşan kadınlarla gruplar altında tanışabilirsin! Aynı meslek, memleket ya da ilgi alanına sahip kadınlarla buluşabilir, destek alıp verebilirsin. Dijital etkinliklere katılabilir hatta çok yakında yayına geçecek iş fırsatları ile buluşabilirsin.” 
 
 
 
 
 
 
 Kaynak: binyaprak.com

Yola çık, ilham al, keşfet ve harekete geç!
Teknolojiyi ve günümüz şartlarını amacına uygun ve oldukça verimli kullanan BinYaprak ekibi, üniversiteli, yeni mezun ve çalışan kadınlara ilham vermek hayallerine ortak olmak ve onları kendi içlerinde tarifsiz bir keşif yolculuğuna çıkarmak amacıyla çalışıyor. Kadınların hangi coğrafyada yaşıyor olursa olsun, kendilerine biçilen hayatı yaşamadan önce, “Ben gerçekten ne istiyorum? Hayalim ne?” sorularını sormasıyla başlayan yolculuğunda destek duyduğu alanlarda tam olarak dijital bir kılavuz görevi görüyor. Bu yolda yalnızca kadınların değil, kadınların hayalini paylaşan kimi zaman bir eşin kimi zaman bir şirketin hayallerini de paylaşıyor.
 

Sen de değişimden korkmuyor, kendi yolculuğuna başlamak için fark yaratacak bir ilham arıyorsan binyaprak.com’a gir, üyeliğini oluştur ve hayallerinin ortağını bul! Unutma o yaparsa sen de yaparsın! 
Web Sitesi: binyaprak.com
Facebook: BinYaprak
Instagram: @binyaprak
Twitter: @binyapraktan