01 Kas 2018
Otuzbeşlik

Bolluk Bereket Festivali Yarın Başlıyor!

BOLLUK BEREKET FESTİVALİ, ‘’HAYATA KUCAK AÇ’’ SLOGANIYLA İZMİRLİ’LERLE BULUŞMAYA HAZIR

BİRartıİKİ Kişisel Yaratıcılık Atölyesi tarafından, kişisel gelişim dünyasındaki pek çok eğitim, uygulama, çalışma ve yeniliği tanıtma, İzmir halkıyla buluşturma fikriyle yola çıkan BOLLUK  BEREKET FESTİVALİ,  2-3-4 Kasım 2018 tarihlerinde İzmir’de gerçekleştiriliyor.

 

 

‘’Hayata Kucak Aç’ sloganıyla bu yıl altıncısı düzenlenen festival, bu yılki temasında, ‘’yaşam sevinci’’ ve ‘’sevgi’’nin önemine dikkat çekiyor.

Güzelbahçe Academico’da gerçekleştirilecek festival; katılımcılara farkındalık odaklı interaktif çalışmalar, sağlık- integratif tıp alanındaki gelişmeler, beden-zihin-ruh sağlığını bütünleyen keyifli sohbetler, başarı-yaşam hikayeleri, yoga, dans, tai chi, nefes, kahkaha yogası, ritim-müzik-renk-yazı-sanat terapi, farkındalık oyunları gibi birçok etkinliğe katılma fırsatı sunuyor.

Festival, bu yıl da tüm evrene sevgi titreşimlerini, dünya müzik otoritelerince ‘’mantra müziğinin cennetten gelen sesi’’ olarak adlandırılan Seda Bağcan aracılığıyla yayıyor.

Sektörde yer alan kişi ve kurumlara stant açarak tanıtım yapma fırsatının da sunulacağı festival, şenlik renkliliği ve neşesinde meraklılarıyla buluşmayı hedefliyor.

Her yıl farklı bir sosyal sorumluluk projesi yürüten festival, bu yıl Sağlık Kalite Derneği’ne (Sağkal) destek veriyor.

Hayatı her yönüyle kabul edip kucaklayacağımız Bolluk Bereket Festivali’nde buluşmak dileğiyle…

Haydi, siz de bize katılın, hayata kucak açın!

 Program için tıklayın!