Yazılar

Bostanlı Gece Hayatını Renklendiren 10 Mekan

Paylaş
02-01-2018
Seçil Şeker

Bostanlı'nın keyif dolu kafelerinden bahsetmiştik ve gösterdiğiniz ilgi bizi çok mutlu etti. Okumuşsunuzdur gerçi ama hala okumadıysanız buradan okuyabilirsiniz. Sakinliği sevenlerin yüzünü kafeler listemizle güldürdük peki dans aşıklarını ve gece kuşlarını unuttuk mu? Hayır! İşte Bostanlı'da gecenizi dolu dolu eğlence ve keyifle geçireceğiniz mekanlar.

 

1040 Mavişehir

Kaynak: 1040 Mavişehir

Karşıyaka'nın parlayan yıldızı Mavişehir'in tek ve prestijli gece kulübü 1040 Mavişehir! Park Yaşam İş Merkezi içerisinde bulunan kulüpte her şeyin sizin konforunuz ve eğlenceniz için özenle yapılmış olduğunu hemen fark edeceksiniz. Ünlü şarkıcıların sık sık ziyaret ettiği kulübe gittikten sonra müdavimi olacağınıza da eminiz.  

 

Tren Resto & Bar  

Gece hayatından bahsedip Bostanlı'nın Tren'inden bahsetmemek olmaz. Henüz 1 sene önce açılmış olan Tren Resto & Bar, Tren markasının hakkını verecek güzellikte. 7 gün, 7 gece sınırsız eğlence vaat ediyor. İddiasında da haksız sayılmaz. Müşteri memnuniyeti her açıdan düşünülmüş, akşam bar, gece kulüp olan Tren, sabahlarını kahvaltınızı yapıp, öğlen yemeklerinizi yemek için can atacağınız, isterseniz organizasyonlar yapıp özel günlerinizi kutlayabileceğiniz harika bir işletme olmuş.

 

Öküz Bostanlı  

Kaynak: Öküz Bostanlı 

İzmir'de gece hayatı denilince sanırım ilk akla gelen markalardan biri Öküz! Tamam biz gece hayatı dedik fakat Öküz Bostanlı'nın kendine has lezzetlerle dolu bir menüsü de var. Herkese hitap etmeyi amaçlayan mekanı, saatler eğlenceyi gösterince, harika DJ performanslar renklendiriyor.

 

BlackJack 

Kaynak: BlackJack Bostanlı

2009 yılından beridir kalitesinden taviz vermeden hizmet veren işletme Bostanlı insanının gözdesi konumunda. Öyle ki bir süre Blackjack'e uğramayanlar ihanet etmiş gibi hissedip en kısa zamanda içkisini içmeye gidiyor. Dj performansıyla mekanın iç kısmında dans ederken, dış kısmında arkadaşlarınızla sohbet edip içkilerinizi yudumlayabilirsiniz.  

 

Molly Melone's 

Kaynak: Twitter

Gündelik hayatın karmaşasından kaçayım, İskoç pub'ında tüm stresimi atayım mı diyorsunuz? Doğru adres Alsancak ve Çeşme'de de şubeleri olan Molly Melone's. İskoç damarlarınızı kabartacak. Güzel yemek, güzel müzik ve harika kokteyller varken başka bir şeye ihtiyacınız yok. 

 

Catch 

Kaynak: Catch

En az Blackjack kadar kıdemli olan Catch sıcacık dokusuyla sohbetlerinize samimiyet katıyor. Yer bulamıyor musunuz? Biz de bulamıyoruz! Evimizin bir köşesindeymişcesine rahat ettiren mekanın tek ve en büyük sorunu yer bulamamak. Stresini atıp, enerjisini depolayan masasını bekleyenlere bıraksın lütfen... 

 

B&Muppet's Bar 

Kaynak: Mavişehir Dergisi

Güler yüzlü garsonlar, makul fiyat, canlı müzik arayışındaysanız adresiniz B&M Muppet's olmalı. Sevdiklerinizle toplanıp müziğin ve kokteyllerinin tadını çıkarıp güzel menüleriyle karnınızı doyurabilirsiniz. 

 

Bindokuzyüzoniki 

Kaynak: CVS Güvenlik

Adını Dünya Karşıyakalılar Günü'nden alan mekanda kendinizi tam bir Karşıyakalı gibi hissedeceksiniz. Loş ışık ve sakura ağaçlarıyla dekore edilmiş mekanı denemediyseniz bu hafta gidip bir gecenizi şenlendirebilirsiniz.  

 

RedCat 

Kaynak: RedCat

2013 yılında hayatımıza mahalle barı olarak giren RedCat sevenlerinden tam not alarak büyüdü. Karşıyaka, Bostanlı ve Alaçatı'da karşımıza çıkan RedCat çok uzun bir süre daha bize hizmet edeceğe benziyor. Bir de RedCat'in bir sloganı var "Eğlence Garanti!" 

 

The Wood House  

Kaynak: The Wood House

Masa, sandalyesinden, duvarlarındaki resimlere kadar özenle dekore edilmiş Bostanlı'nın yeni gözdesi The Wood House. Konforunuz için her şeyi düşünen, menüsü de dekorasyonu kadar özenle hazırlanmış bir mekan arayışı içerisindeyseniz ve hala The Wood House'a uğramadıysanız ajandanızı kontrol edin ve en yakın tarihe sevdiklerinizle The Wood House'da bir buluşma ayarlayın.