27 Nov 2017
Otuzbeşlik

Bu Hafta İzmir'deki En İyi Etkinlikler

Her pazartesi olduğu gibi bu pazartesi de size bu haftanın kaçırılmayacak etkinliklerini listeledik. 

Bakalım, Otuzbeşlik bu hafta sizin için neler önermiş.

Herkese sendromsuz pazartesi diliyoruz...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kasım'da Karşıyaka'da Jazz Var...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

'Kasım'da Karşıyaka'da Jazz Var' konserleri kapsamında en değerli sanatçılar caz söyledi. Festivalin son konserinde Bülent Ortaçgil 27 Kasım'da Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu'nda caz severlerle buluşacak.

 

SesVerSus

90’lar özel gecesi konseriyle SesVerSus, 1 Aralık Cuma günü Bostanlı Suat Taşer sahnesinde... 2011 yılında çalışmalarına başlayan SesVerSus,  farklı meslek gruplarından oluşan şefsiz bir vokal topluluğudur. Bünyesinde 13 kişi bulunan SesVerSus'u Facebook, İnstagram, Youtube, Twitter ve Spotifyt'dan takip edebilirsiniz.

 

Ceylan Ertem: Sezen Aksu Tribute

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ceylan Ertem, "Sezen Aksu Tribute" ile 1 Aralık'ta Ooze Venue'de sevenleriyle buluşuyor... 26 Aralık 1980 tarihinde Adapazarı‘nda doğan Ceylan Ertem Caz müzik denilince aklımıza gelen isimlerden biridir.

 

Füsun Demirel, Aşk Dersleri ile Kuzguni'de.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Füsun Demirel, Mert Küçülmez ve Serpil Özcan'ın oynadığı 3 kişilik oyun "Aşk Dersleri", 28 Kasım, saat 20.30'da Kuzguni Sahnesinde. Füsun Demirel'in çevirisini yapıp, yönettiği oyun, aşkı ve cinselliği ironik bir üslupta anlatıyor. Oyun +14 yaş grubu içindir. Etkinlik 50 TL'dir.

 

 

Vega

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uzun bir bekleyişin ardından Vega yeni albümüyle geliyor. Yeni albüm, ilk konser: 01 Aralık akşamı Hayal Kahvesi İzmir Optimum Sahnesi'nde... Vega, Türk rock müzik grubudur. Adının nereden geldiği merak edenler var ise hemen söyleyelim; adını mavi ışık yayan Vega yıldızından alır.

 

7. İzmir Doğaçlama Tiyatro Festivali

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"7.İzmir Doğaçlama Tiyatro Festivali" açılışı 1 Aralık Cuma günü Han Tiyatrosu'’nda “Ritim ile Doğaçla” diyerek yapılacak. Festival, 1-2 Aralık tarihlerinde Türkiye’nin dört bir yanından gelen doğaçlama tiyatro oyuncuları ve kuramcılarını Oyun Hamuru Tiyatrosu önderliğinde İzmir’de ağırlayacak. Gruplar iki gün boyunca farklı formatlarda doğaçlama oyunlar sergileyecekler. Festival kapsamında 2 Aralık Cumartesi günü Han Tiyatrosu ve Tiyatrohane'de yapılacak olan atölyeleri kaçırmayın.

 

7 Pink Floydlar ve 2 Prenses 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 Aralık'ta 232 Park Bornova Sahne'de yer alacak "7 Pink Floydlar ve 2 Prenses" Pink Floyd'a duyduğu saygıyı izleyicileriyle paylaşıyorlar.

 

Back To Space

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Make The Move sponsorluğunda ‘Alternatif İzmir’ - ‘ANTI’ ortaklığıyla ikincisini gerçekleştirecek Back to Space Vol. ll sizleri bekliyor. 1 içecek dahil olan etkinlikte bilet ücreti 30 TL. Özel olarak hazırlanan video görsel şov ve uzay yolculuğu izletisi olan Back to Space Vol. ll 2 Aralık Cumartesi günü gerçekleşecek. Deep House | Funky House tarzlarıyla kaliteli bir Elektronik müzik gecesi yaşamak istiyorsanız bu etkinliği kaçırmayın.