28 Ağu 2019
Otuzbeşlik

Hazine Avı bu kez fuarda gerçekleşecek!

Hazine Avı, bu kez Türkiye'nin en köklü fuarı İzmir Enternasyonal Fuarı'nda olacak! Bu sene 88. kez kapılarını açacak olan İEF'de Kemeraltı Sokağı'yla birlikte Kültürpark Hazine Avı da yapılacak. Sınırlı sayıda satılacak biletler için geç kalmayın.

"İpek Yolunun İzinde" teması ile bu yıl İEF'in konuk ülkesi Çin'i, kentimizin en değerli alanlarından Kültürpark'ta keşfedeceğiz. 14 Eylül Cumartesi gerçekleşecek etkinliğe katılım sayısı 200 kişiyle sınırlı. 14.00'te başlayan etkinlik bilgilendirme, şifrelerin dağıtımı, oyunun başlaması ve ödül töreniyle devam edecek. 

Biletler kişi başı 20 TL'dir. Takımınız en az 2, en fazla 5 kişiden oluşabilir. Bilet fiyatına etkinlikteki tüm faaliyetler ve katılımcılara dağıtılacak tişörtler dahildir. Etkinliğe katılanlar İEF'ye giriş için ayrı bir ücret ödemeyecektir.

Her türlü soru ve öneri için [email protected] adresine e-posta atabilirsiniz. 

Bu etkinlik Kentimiz İzmir Derneği, Kule Sakinleri Derneği ve D20 Masaüstü Oyun Kulübü ile birlikte, kentimizin kültürel değerlerini tanıtmak amacıyla gerçekleştirilmektedir. Herkese bol şans! İpek Yolu hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.