Bu yıl da fuardayız!

Otuzbeşlik olarak birbirinden eğlenceli, her yaşa hitap eden etkinlikler ve sürpriz hediyelerle bu yıl da fuardayız. Basmane Kapısı’ndan girdiğinizde hemen solunuzda kalan ilk alan Sanat Sokağı'nda sizleri bekliyor olacağız.

Fuarın ilk gününde sizlere 19.00'da Queer Elizabeth konseri ile “Merhaba” diyoruz. Konser öncesi çocukların vakit geçirmesi için birçok etkinlik düşündük. 17.00'da çocuklarla maske boyama atölyesi, hamur ve yapboz etkinlikleri devam ederken sizler de diğer oyunlara katılarak sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. İlk günden “Yürüdük, dans ettik, şarkı söyledik, ee doğal olarak acıktık” derseniz Smyrna Boyoz'un sıcak boyozları da Otuzbeşlik stantlarında sizleri bekliyor olacak.

18.00'da çocuklara yönelik dans atölyesi başlarken bu etkinlikleri 19.15'de yüz boyama ve 20.15'de balon etkinliği takip edecek. Ortalama bir saat sürecek etkinliklere katılan çocuklar için etkinlik sonunda minik hediyelerimiz olacak. Otuzbeşlik çocuk etkinlikleri listemizi incelemek takipte kalın!

Fuar boyunca gerçekleşecek ukulele çalışmaları, rasta ve Hint kınası etkinliklerinin yanı sıra Tututasarım, Düş Kapanı Atölyesi stantlarında tasarım ürünler sizleri bekliyor olacak.

Otuzbeşlik stantlarında yer verdiğimiz Hayvanlar İçin Projeler Derneği, Otizm Farkındalık Sergisi, İzmir Devlet Opera ve Balesi için hazırlanan alanlarda projelerle ve gerçekleşecek etkinliklerle ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

Sanat Sokağı Etkinlikleri
Fuar boyunca Sanat Sokağı’nda Otuzbeşlik etkinliklerinin yanı sıra çocuk atölyesi Merak Makinesi ve Oryantiring Spor Etkinliği gerçekleşecek. 7 Eylül’den 14 Eylül’e kadar her gün saat 20.00 - 23.00 saatleri arasında Mikrop Hikmet Sanat Sokağı sahnesinde yerini alacak.

Geleneksel Otuzbeşlik fuar çekilişlerinde ise sizleri cezbedecek birçok hediyeye yer vereceğiz. Çekilişlere katılmak için Instagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın!