30 Ağu 2018
Otuzbeşlik

Dev Çekirge Her An Karşınıza Çıkabilir

 

Bu yıl da birbirinden özel programlarıyla heyecan dolu on gün yaşatacak 87. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda ziyaretçileri mekanik robot The Giant Grasshopper (Dev Çekirge) karşılayacak. Bacaklarını oynatan, kafasını çeviren, burnundan dumanlar çıkartan dev çekirge 13,5 metre uzunluğu ve 14 ton ağırlığıyla dikkat çekiyor.

 

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından düzenlenen Türkiye’nin ilk ve tek genel ticaret fuarı İzmir Enternasyonal Fuarı, 7 Eylül’de kapılarını 87’nci kez açacak. Çalışmaların son hız devam ettiği İEF’de, on gün boyunca ticaretin yanı sıra eğlence, kültür ve sanat da bir arada olacak. İzmirliler başta olmak üzere, Türkiye ve dünyadan misafirlerini ağırlamaya hazırlanan İzmir Enternasyonal Fuarı’nda sürpriz gösteriler de izleyenleri büyüleyecek.

 

 

 

Dev çekirgenin bacakları üstünde dansçı, müzisyen ve akrobatların performansları göz dolduracak. Dev çekirge geceleri transparan led ışıklarıyla rengarenk bir görünüme bürünecek. 

The Giant Grasshopper, fuar boyunca her gün Lozan Kapısı’ndan başlayarak Kaskatlı Havuza, oradan da Basmane 9 Eylül Kapısına kadar yapacağı yürüyüşte eğlence dolu görsel bir şov sunarak, fuar ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatacak.