06 Kas 2019
Otuzbeşlik

GDG DevFest 23 Kasım'da Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde

Ege bölgesinin en büyük yazılım teknolojileri konferansı 23 Kasım, Cumartesi günü Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde GDG İzmir organizatörlüğünde gerçekleşecek!

Google Developer Groups (GDG), geliştiricilere ve eğitimsel teknik içeriklere odaklı olup herkesin üye olarak kamuya açık hizmetten yararlanabileceği ve teknoloji dünyasındaki ilginç, akıllı insanlarla tanışabileceği bir geliştirici ağ.

 

GDG, yazılım geliştiricilerini ve geliştirici adaylarını bir araya getirmek üzere her yıl Developer Festival (DevFest) adı altında teknoloji konferansları düzenleniyor. Bu konferanslar, 2011’den beri yerel bilişim ve teknoloji firmalarının desteğiyle düzenleniyor. DevFest sezonunun başlamasıyla birlikte dünyanın birçok şehrinde GDG'ler tarafından 400’ün üzerinde DevFest düzenleniyor.

GDG DevFest İzmir’19 etkinliğiyle GDG İzmir, bu yıl da uzman konuşmacılarla geliştiricileri ve teknolojiseverleri bir araya getirmeyi, code-lab, hackathon’lar ve workshop’lar ile katılımcılara yazılım teknolojileri konusunda yeni bilgiler kazandırmayı hedefliyor.

 

Kurulduğu yıldan bu yana toplam 37 farklı etkinlikle İzmir özelinde Türkiye’de teknoloji ekosistemine canlılık kazandırmayı hedefleyen GDG İzmir, bu yılki etkinliği ile 1200’den fazla yazılım meraklısını tekrar bir araya getirecek.


Etkinlikte oturumların ve workshop’ların yanı sıra eğlenceli aktiviteler ve sürpriz hediyeler de katlımcıları bekliyor. Amaç paylaşmak, tanışmak, öğrenmek, öğretmek, eğlenmek ve kod yazmak!