Güne Tatlı Bir Mola “Cupy Cupcake”

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bostanlı'da 5 Mayıs 2015 tarihinden itibaren tatlılar tatlısı bir cupcake kafe hizmet vermeye başlamış. İzmir'in bu güzide semtinin tatlı olmasının nedeni bu kafe mi diye düşünmüyor değil insan. Peki, bu tatlı kafeyi açmak kimin aklına gelmiş dersiniz? Aslen İskenderunlu olan ve üniversiteyi ODTÜ İşletme diploması ile bitiren Kıvılcım Hanım, henüz 25 yaşında olmasına rağmen İzmir aşkını sonuna kadar hissetmiş ve iki yıl önce ailesi ile İzmir'e taşınma kararı almış. Üniversite yıllarından beri tatlıya olan ilgisini ve yeteneğini çeşitli kurslar ve diplomalar ile taçlandıran Kıvılcım Hanım, “Olacaksa en doğalı olmalı” mottosuyla açmış bu şirin kafeyi. Onlarca krema ve kek tarifi araştırması sonucunda en iyisine ulaşmayı hedefleyen Cupy Cupcake Kafe'nin bence diğerlerinden en büyük farkı, tüm cupcake çeşitlerinin içeriğinde tamamen doğal ürünlerin bulunduruyor olması.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Yaklaşık olarak 35-40 farklı cupcake çeşidi bulunduran Cupy Cupcake Cafe'de aklınıza gelebilecek her türlü muhteşem lezzet cupcake aşkı ile özenle buluşturulmuş. Özellikle bu minik lezzet bombalarını süsleyen, üzerinde uğraşılmış ve yedikçe yedirten muhteşem bir kıvamda hazırlanmış, tadına tat katan kreması gerçekten muhteşem. Tüm çeşitlerin fix olarak 7.5 TL olduğu bu şirin kafede cupcakenizin yanında menülendirilmiş kahve veya çayınızı da sipariş etmeyi ihmal etmeyin derim.  
 

               

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ayrıca ben de cupcake yapmak istiyorum diyorsanız hemen işe koyulabilirsiniz; çünkü Kıvılcım Hanım kendi imalathanesinde hem çocuklar hem de yetişkinler için cupcake kursları da vermekte. Butik pastaları ile özel günlerinize de eşlik eden Cupy Cupcake Cafe, stresli geçen bir günün yorgunluğunu atmak için samimi ve rahat ortamı ile oldukça ideal bir tercih. Yeni bayilerini de açmak için çalışmalarına devam eden Cupy Cupcake'i umuyorum ki en yakın zamanda evimize yakın bir yerlerde de bulabiliriz. Ayrıca takip etmek isterseniz diye Facebook, İnstagram ve Twitter hesaplarını şuraya iliştiriyorum.