04 Feb 2019
Otuzbeşlik

Haftanın En İyi Etkinlikleri (4-11 Şubat)

 

 

Bakalım, bu hafta İzmir senin için neler neler hazırlamış? Otuzbeşlik ailesi olarak haftanın en çarpıcı etkinliklerini derledik, keyifli okumalar.
 
 

Tim Pan, 5 Şubat'ta Cafe Plaza Bomonti Brasserie'de

 

1930'larda New Orleans ve New York'a yolculuk yapmak ister misiniz? O zaman sizi Jesse Selengut'un bestelerinden oluşan eşsiz sahne gösterisini izlemek üzere Cafe Plaza Bomonti Brasserie'de buluşuyoruz. Konser 21:00'da başlayacak.

 

Müslüm Gürses Gecesi, 6 Şubat'ta SoldOut'ta

21:30'da başlayan gecede Müslüm Gürses Şarkıları dinleyip kendimizden geçeceğiz.

 

Solo Jazz dersleri 7 Şubat'ta başlıyor!

Serpil Yıldırım ile solo jazz dersleri 7 Şubat 19.00'da yeniden başlıyor!  İlki 4 ay önce başlayan ardından solo charleston ile devam eden solo jazz derslerinin üçüncüsü yoğun istek üzerine yeniden açılıyor. Solo dans etmek isteyen herkesi bekleniyor! Dersler başlangıç seviye olacaktır.

 

Keep Rollin' & Funk Night 7 Şubat'ta 6:45'te 

 

 

 

Unders, 9 Şubat Cumartesi günü Unten sahnesinde!

 Sol Selectas çıkışlı Syria parçası ile listeleri alt üst eden, bugüne kadar Burning Man ve Fusion olmak üzere pek çok önemli festivallerde isminden oldukça söz ettiren Unders, 9 Şubat Cumartesi günü Unten sahnesinde!

 

Duman, 9 Şubat'ta Ooze Venue'de!  

Tijana T, 9 Şubat'ta 360 İzmir'de

360 İzmir, şehrin yüksek, büyüleyici manzaralarında buluştuğumuz etkinlik serisi Skyline'ın üçüncüsünde performanslarıyla Avrupa'nın tekno kraliçesi ünvanını almış, Maceo Plex, Tale Of Us, Recondite ve Rodhad gibi sanatçılarla düzenli olarak aynı sahneyi paylaşan ve sektörün dev isimlerinin desteklerini almış, festivallerin vazgeçilmez ismi Tijana T'yi ağırlıyor. Gecenin geri kalanında Türkiye'nin ilk elektronik müzik radyosu FG 93.7'nin kurucusu ve sektörün efsane isimlerinden Birol Giray "Bee Gee" Volkan Gündüz ile birlikte kabini ele geçiren isimler arasında.  (Saat 23:00 - 05:00)

 

Ölmezağaç Efsanesi Çocuk Oyunu 10 Şubat'ta Toy İzmir'de

 

Tasarım dili; güncel, özgün ve yenilikçi anlayışla oluşturulan oyunda çocuk seyirciyi bekleyen büyülü dünya; Toy İzmir’de sizi bekliyor. Ölmezağaç’ın dalları altında buluşmak üzere. 

Oyun 15.00'te başlayacak. 
+5 yaş