08 Nis 2019
Otuzbeşlik

Hollywood Starının Tercihi Ege Seramik Oldu

Kaynak: Ege Seramik

 

Ülkemizde Prison Break, The Walking Dead ve Colony gibi dizileri ile tanınan Hollywood starı Sarah Wayne Callies evinin dekorasyonu için Ege Seramik markasını tercih etti. Kanada’ da ailesi için yeni bir ev inşa ettiren Callies tüm detayları özenle takip ediyor. Yeni evinin dekorasyonunu profesyonel destek almadan kendi yapan star, kullanılacak tüm dekorasyon elemanlarını bizzat seçiyor.

 

Kaynak: Ege Seramik

 

Daha önce sosyal medya hesaplarından hayranlarından kendisine yeni evinde kullanmak üzere seramik markaları önermelerini isteyen güzel oyuncu tercihini Ege Seramik’ten yana kullandı. Evinin 4 farklı bölümünde kullanılmak üzere Ege Seramik Cuba, Stratfort, Blume ve Metro serilerini seçen oyuncu ürünler hakkında oldukça heyecanlı. Seçtiği tüm ürünleri sosyal medya hesaplarında yayınladığı bir video ile hayranlarıyla paylaştı.

 

Kaynak: Ege Seramik

 

Özellikle Prison Break ve The Walking Dead dizileri ile ülkemizde geniş bir hayran kitleleri edinen güzel oyuncu, global bir Türk markası olan Ege Seramik’i tercih ederek Türk hayranlarını sevindirdi. Yeni evinden gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğini belirten Sarah Wayne Callies, tavsiyeleri ve destekleri için hayranlarına teşekkür etti.