13 Haz 2018
Seçil Şeker

İstanbul'da İzmir'i Aratmayacak Bir Deneyim Salomanje

İzmir'in en canlı, en popüler, en sevilesi Gül Sokak ambiyansını yine en canlı, en popüler, en sevilesi Nişantaşı'nın Atiye Sokak'ında bulabiliyoruz. Peki bu güzel ambiyansı harika bir yemekle taçlandırmak, geçirdiğimiz zamanı ve aldığımız hazzı kaliteyle şahlandırmak istemez miyiz? İsteriz pek tabii... İzmirliler keyiflerine düşkünlükleriyle tanınır ya hep, Salomanje de verdiği keyif ve samimiyetle tanınıyor İstanbul'da. Ben de ne zaman İstanbul'a gitsem soluğu bu keyifli ortamda alıyorum. Kaliteli yemekler, güler yüzlü hizmet de cabası.  

 

Salomanje deneyimim hakkında birkaç bilgi vermek gerekirse; kahvaltıdan akşam yemeğine, gün boyu birbirinden özenli yemekleriyle misafirlerine lezzet şöleni yaşatan Salomenje, sıcak ve samimi bir mekan olmasıyla da müşterilerinin yıllardır memnuniyetlerini karşılıyor. Menüye baktığınızda burnunuza Erol Kaynar kokusu geliyor! Çok haklısınız Eksen Group Yönetim Kurulu Başkanı Erol Kaynar'a tüm mekanları ve menüleri büyük bir titizlik ve özenle hazırladığı için bir teşekkür etmek gerekiyor. Yazın gelmesiyle hafif tercihler yapmaya çalışan biri olarak Kinoalı Enginar Sarması'nı şiddetle tavsiye ederim!  

 

İstanbul'un en canlı en popüler ve en sevilen semti Nişantaşı'nda yer alan Salomanje, sevdiklerinizle bir akşamüstü kahvesi içeceğiniz, özel günlerinizi kutlayacağınız, hayatınızın dönüm noktası sayılabilecek teklifleri edeceğiniz belki de o iş görüşmesinde misafirlerinizi hayran bırakacağınız bir mekan  

 

Uzun yemek masalarında davetler vermeyi sevenler için de harika bir alternatif olan Salomanje'de şömine ve kanepelerin rahatlığına kendinizi bırakacaksınız. Öyle ki ambiyansına dayanamayıp kendime bir kokteyl söylemeden akşam yemeğimi sonlandıramadım. 

 

Salomanje'nin en sevdiğim yanlarından biri de yarattığı samimi ve içten ambians ile kendinizi gerçekten evinizin konforunda hissetmeniz. Arkadaşlarınızla, eşinizle, kısacası sevdiklerinizle her gittiğinizde memnuniyetle ve büyük bir mutlulukla zaman geçireceğiniz bir yer olması. İzmir'deki önerdiğimiz mekanlar nasıl beğenilerinize mazhar oluyorsa İstanbul'da da gözümüz kapalı tavsiye edeceğimiz sizi her daim mutlu edecek bir yer Salomanje