11 Haz 2018
Otuzbeşlik

İzmir'de Bu Bayram Çok Eğleneceksiniz!

Coşkulu bir bayram sizleri bekliyor. Biz şimdi sizlere bir kaçını derledik ama eklemelerimiz devam edecek! Bayramda sınırsız müzik ve eğlence ile tatilin tadını eğlenmeyi bilenler çıkaracak! Herkese şimdiden iyi bayramlar dileriz!

 

Kafe Pi Beach Club 

Hayatına Pi'ye alanların adresi Kafe Pi'de bu bayram da çok eğlenceli geçecek. Bayramın ikinci günü yani 16 Haziran'da Happy Hour'da Ozan Çolakoğlu gecesinde de dünyanın en popüler dj ve prodüktörü Willy William ile coşacağız. Oye Baby” ve “75th Brazil Street” parçalarıyla başta Amerika olmak üzere tüm dünya müzik listelerinde fırtına gibi esen “Nicola Fasano” hafızalara kazınacak bir performans için bayramın 3. günü 17 Haziran'da KafePi Beach Club Happy Hour sahnesinde. Gecesi de sizi heyecanlandıracak. Kral TV ekranlarının yüzü Onur Kırış bayramın 3. günü gecesi size unutulmaz bir gece yaşatacak. 

 
 

Gazino Sako 

Bu yaz Gazino Sako'nun adını sık sık duyacağız! Emre Altuğ'un "Alaçatı'nın Fahrettin Aslan'ı olacağım!" diye iddialı bir girişle başlattığı gazino macerası bayramda büyük bir heyecanla açılıyor. 15 Haziran bayramın ilk günü sevilen şarkılarıyla Deniz Seki, 2. günü sesiyle sıcak yaz günlerinde içimize su serpen Emre Altuğ sahne alacak.  

 
 

Madeo Beach Club 

Bayramın 3. günü herkesin şarkılarını ezbere bildiği Mahmut Orhan dj kabininde kulakların pasını silip atacak.  

 
 

Before Sunset Beach Club 

Son dönemin en sevilen mekanlarından Before Sunset muhteşem bir açılışla kapılarını 16 Haziran'da açıyor! Elinizi çabuk tutup hemen rezervasyonunuzu yaptırın. Kulağımıza gelen bilgilere göre dolmak üzereymiş!