20 May 2018
Seçil Şeker

İzmir'de Konser Nerede Dinlenir?

Konumuz İzmirken, sanattan, sanatçıdan bahsediyorken, İzmir'in konser alanlarından bahsetmemek olmaz. "Aa ben buraya gitmemiştim." dediğiniz bir yer varsa hemen sizi etkinlik sayfamıza davet ediyoruz. Böylece size en uygun tarihteki en beğendiğiniz etkinliği seçebilir, müziğin ve atmosferin tadını çıkarabilirsiniz...

 

İzmir Arena

Kaynak: İzmir Arena 

16.000 m2 açık, 2.200 m2 kapalı alan üzerine kurulan, İzmir körfezine olan 305 metre cephesi ve yeşil alanları ile İzmir Arena'da konser dinlemenin tadı bambaşka. Yerli ve yabancı bir çok sanatçıya ev sahipliği yapan alanda binlerce kişi müziğin ve denizin aynı anda tadını çıkarabiliyor. 

 
 

Sold Out Performance Hall 


Kaynak: Sold Out Performance Hall 

Hayatımıza çok yeni girmesine rağmen her hafta "Ye, iç, keyfine bak!" sloganıyla binlerce kişiyi eğlendiriyor. Mavibahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde bulunan mekan müziğin ritmine yeni bir yön veriyor. 

 
 

Ooze Venue

 
Kaynak: Ooze Venue  

Daha ışıklı holünden geçip konser alanına ilerlerken farkediyorsunuz ki burada çok eğleneceksiniz! Sanatçıların da severek gelip hayranlarıyla buluştuğu alanda bazen yer bulmak bile çok zor oluyor. Konserlerin göz bebeği olan Ooze Venue takviminden haberdar olmak için Otuzbeslik.com'u sık sık takip etmeyi de unutmayın. 

 
 

Container Hall 


Kaynak: Container Hall 

İç dizaynı ve mimarisiyle kendinizi bir konteyner içinde hissetmeniz gayet doğal. Özenle düşünülerek hazırlanmış mekanda hem popüler hem de alternatif bir çok sanatçıyı ve dj'i dinlemeniz mümkün. Yüksek tavanı ise dans ederken sizi asla bunaltmayacak ve gecenizi hem kapalı hem de ferah bir yerde geçirmiş olacaksınız. 

 
 

İzmir Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu


Kaynak: Reina.tv 

Fuar alanı içerisinde bulunan Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu tarihi boyunca binlerce konsere, tiyatroya ve stand-up gösterisine ev sahipliği yapmıştır. Sanatın bitmediği Kültürpark Açık Hava Tiyatrosu'nda günümüz sanatçılarını izlerken bile dokusu ve ambiansıyla nostaljik duygulara bürüneceksiniz. 

 
 

Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu


Kaynak: Şehrin Çocuk Hali 

Bostanlı'nın kalbinde sanat severlere kan pompalayan bir sahne, Suat Taşer. Sanat için en çok tercih edilen mekanlardan biri olan Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu etkinlik takvimine otuzbeslik.com'dan bakabilir, sevdiğiniz sanatçıları canlı canlı dinleyebilir, müziğin tadını çıkarabilirsiniz.