12 Şub 2018
Seçil Şeker

İzmir'de Sevgililer Günü Nerede Kutlanır

İzmirlileri bu 14 Şubat'ta dolu dolu eğlendirmek için hazırlık yapan, sizlere özel harika menüler, repertuvarlar hazırlayan mekanları listeledik. Ne yapsak diye düşünenlerdenseniz bu listeden sonra kararınızı vereceksiniz. Bol sevgili, her gün sevmeli günler dileriz. 

 

Sini Köşk Restoran'da Sevgililer Günü Programı

Kaynak: Sini Köşk Restoran

Sevgililer gününde eve hapsolmayın, romantizm, müzik, dans ve eğlence dolu unutulmaz bir gece yaşayın... Şahin Eşitmez, Pınar Argun ve Cihan ile birlikte muhteşem müzik ve yemek ziyafetini bir arada yaşayabileceksiniz. Sürpriz hediye çekilişleri ile unutulmaz bir gece Sini Köşk Restoran'da sizleri bekliyor.

Rez:  420 44 44

 

 

Derya Uluğ ile Sevgililer Günü Konseri

 

Derya Uluğ, sevgililer günü özel programı ile İzmir Arena’da en romantik şarkılarıyla sevenleriyle buluşuyor. İzmir Arena'nın eşsiz manzarası ve sevgililer gününe özel menüsü ile unutulmaz bir akşam İzmirlileri bekliyor. Ön grup olarak Funda Önce & Orkestrası'nın çıkacağı gece gala yemekli ve kişi fiyatı 149 TL'den başlıyor. 

Rez: 0232 382 23 82

 

La Folie Güzelbahçe

Kaynak: La Folie Güzelbahçe

Sizler için özenle hazırlanmış sevgililer günü menüsü ve canlı müzikle Güzelbahçe'de bulunan La Folie'de unutulmaz bir sevgililer günü geçireceksiniz. Kişi başı fiyatı: 165 TL. 

Rez: 0232 234 34 45

 

Emre Kınay ve Bora Öztoprak, 14 Şubat'ta Ooze Venue'de

 

Emre Kınay ve Bora Öztoprak muhteşem performanslarıyla hem sevgilileri hem de yalnızları çok eğlendirecek. 

 

14 Şubat Yalnızlar Partisi 

Kaynak: Tato Bar

Tato Bar'dan sevgilisi olmayanlara dev hizmet! Cosy & Mono 14 Şubat akşamı sizleri Tato Bar'da eğlendirecek. Kim bilir belki hayatınızın aşkını 14 Şubat'ta bulursunuz.

 

 İz Performans'ta Yaraband Gecesi

Yaraband sevgililer gününe özel hazırladıkları performanslarıyla siz misafirlerine unutulmaz bir gece yaşatacak. Sevgiyle kalın...