03 Şub 2020
Otuzbeşlik

İzmir’in Açık ve Özgür Tartışma Platformu: T-Talks

İzmir’in alternatif sanat alanı Tilki Sanat’ın açık ve özgür tartışma platformu T-Talks, farklı disiplinlerden alanında uzman kişileri İzmirlilerle buluşturuyor.

Çağdaş sanat uzmanı Çağatay Olgun tarafından, kültür ve sanat yaşamında alternatif bir sosyal alan olarak tasarlanan Tilki Sanat, düzenlediği etkinlik ve atölyelerle sanat alanında disiplinlerarası ilişkiler kurarak üretim ve eleştiri süreçlerinde çok yönlü bakış açıları geliştirmeyi hedefliyor.

Altay Öktem ve Çağatay Olgun

Çeşitli meslek gruplarından kişileri ve sanatçıları İzmirli sanatseverlerle bir araya getiren T-Talks ise Tilki Sanat’ın gelenekselleşen etkinliklerinden. Ekim 2019’dan bu yana kadın çalışmaları, plastik sanatlar, yayıncılık, tiyatro, edebiyat, felsefe gibi çeşitli alanları kapsayan konuların ele alındığı T-Talks etkinliklerine konuk olan isimler arasında Altay Öktem, Nevzat Kaya, Nergis Seli ve Gülce Başer var.

 

Bu Pazar T-Talks’tayız!

9 Şubat Pazar günü gerçekleşecek T-Talks’ta Otuzbeşlik ekibi olarak İzmir’de teknoloji tabanlı bir girişim olarak kişiselleşmiş şehir platformu yaratmak, dijital ürün, proje ve içerik geliştirme üzerine konuşacağız. Detaylı bilgi ve ön kayıt için etkinlik sayfasını ziyaret edebilirsiniz. (Not: Etkinliğe katılım ücretsizdir.)

T-Talks: Otuzbeşlik ile Dijital Kent Rehberi Yaratmak

09 Şub 2020
Tilki Sanat Atölye

2017 yılında şehirdeki işletmeler, etkinlikler, topluluklar ve kişiler arasındaki veri akışını farklı platformlardan, dağınık bir şekilde takip etme sorununa çözüm olarak geliştirilen Otuzbeşlik, şehirliye, yerli ve yabancı turiste şehirle iletişime geçebilmesi için dijital çözümler üretmektedir. Kullanıcılar, web platformu ve Otuzbeşlik mobil uygulamaları üzerinden kişiye özel önerilerle 120’nin üzerinde kategoride yerel işletme, etkinlik, sanatçı, topluluk ve özgün içeriğe ulaşabiliyor; çevrim içi hizmetlerden faydalanabiliyor. Söyleşide İzmir’de teknoloji tabanlı bir girişim olarak kişiselleşmiş şehir platformu yaratmak, dijital ürün, proje geliştirme ve özgün içerik üretimi konuları ele alınacak.

Tilki Sanat’ın tüm atölye ve etkinliklerini etkinlikler sayfamızdan takip edebilirsiniz. Tilki Sanat hakkında detaylı bilgi ve iletişim için tıklayın.