13 Ara 2019
Gülay Güler

İzmir'in En Renkli Yeni Yıl Pazarları

Klasik hediyelerden sıkıldınız mı, aldığınız hediyelerle sevdiklerinizi şaşırtmak mı istiyorsunuz? Şanslısınız sizler için el yapımı, tasarım ürünlere odaklı yeni yıl pazarlarını listeledik. Herkese mutlu yıllar!

 

Yeni Yıl Pazarı - Marché de Noël

19 Ara 2019
Institut Français İzmir - Fransız Kültür Merkezi

Girişlerin ücretsiz olacağı, kırktan fazla standın yer alacağı yeni yıl pazarında el yapımı takılar, örgüler, seramik, mozaik eserler, pastalar ve dekoratif yılbaşı süsleri stantlarda yerini alacak. Noel ruhunu yaşacağınız pazarda sıcak şarap ve ev yapımı pasta ikramları, sürprizler, çekilişler keyfinize keyif katacak. Fransız Kültür Merkezi'nde geçekleşecek yeni yıl pazarında küçükler de Noel Baba ve Noel Anne ile tanışma fırsatı yakalacaklar.

Karşıyaka Yeni Yıl Pazarı

09 Ara 2019
Bostanlı Güzel Sanatlar Parkı

Bostanlı Güzel Sanatlar Parkı'nda kurulan yeni yıl pazarında dev yılbaşı ağacı sizleri bekliyor. Stantlarda Karşıyaka Belediyesi kursiyerlerinin el emeği ürünleri satışa sunuluyor. Ayrıca balkabağı çorbası, sucuk ekmek, tarçınlı kurabiye, makaron, kestane ve sıcak şarap gibi yılbaşı temasına uygun lezzeller de stantlarda yerini alıyor. Ayrıca parkta 31 Aralık akşamı görkemli bir yeni yıl eğlencesi düzenlenecek.

Yılbaşı Panayırı

21 Ara 2019
Tarihi Alsancak Tren Garı

Girişin ücretsiz olacağı Yılbaşı Panayırı'nda el yapımı ürünler, ikinci el eşyalar ve lezzetli yemeklerin yer alacağı standları ziyaret edebilirsiniz. Canlı müziğin ve eğlencenin tadını çıkarmak için 21 Aralık’ta Tarihi Tren Garı'nı ziyaret edebilirsiniz.

İzmir Hediye Fest 2019

27 Ara 2019
Bostanlı Pazarı (BOSPA)

İzmir Hediye Fest, 27-31 Aralık tarihleri arasında Karşıyaka Bostanlı Pazar Yeri'nde gerçekleşecek. Büyük ilgi görmesi öngörülen festivalde antikalar, seramik objeler, yöresel ürünler, takılar, tablolar ve daha birçok hediyelik eşya alternatiflerini bulacaksınız.  

Yeni Yıl Tasarım Pazarı

16 Kas 2019
Atölye Kırmızı

Urla'da bulunan Galeri Kırmızı'da her yıl olduğu gibi bu yıl da Yeni Yıl Tasarım Pazarı gerçekleşecek. Birbirinden güzel seramik objeler, el emeği ürünler çeşitli standlarda yerini alacak.

Teos Marina Yeni Yıl Pazarı

01 Ara 2019
Teos Marina

Teos Marina Çarşı Saat Kulesi Meydanı'nda aralık ayı boyunca sevdiklerinize yeni yıl hediyesi olarak sunabileceğiniz el yapımı takılar, örgüler, seramik, mozaik eserler, hediyelik objeler gibi birçok ürün sergilenecek.

Yeni Yıl Sanat Pazarı

22 Ara 2019
Art & Soul

Müzik ve dansla festival tadında gerçekleşecek Yeni Yıl Sanat Pazarı'nda ahşap, seramik objeler, tasarım takılar, vintage eşyalar satışa sunulacak.

Ege Perla Hediye Pazarı

14 Ara 2019
Ege Perla AVM

14-15, 21-22 ve 28-29 Aralık tarihlerinde, yeni yıl için aradığınız tüm hediye alternatiflerini Ege Perla Hediye Pazarı’nda bulabilirsiniz. Binlerce farklı ürün çeşidi dışında alternatif etkinlikler, katılan herkesi bir hediyenin beklediği Şans Odası, yeni yıl ruhunu yansıtan Yeni Yıl Korteji, Hediye Fabrikası ve dev yeni yıl ağacı sizleri bekliyor.

Yılbaşı Pazarı

14 Ara 2019
Philia Lifestyle & Coffee Co.

36 farklı tasarımcının özel ürünlerinin sergileneceği aynı zamanda satışa sunulacağı Philia Yılbaşı Pazarı'nda ziyaretçileri çeşitli aktiviteler ve süprizler bekliyor.