17 Eyl 2019
Otuzbeşlik

İzmirliler bu yıl da eğitime destek için pedallıyor!

Bu yıl ikinci kez düzenlenecek Eğitime Pedalla Bisiklet Turu, 6 Ekim Pazar günü gerçekleşecek. 1995’ten beri İzmir’de eğitimde fırsat eşitsizliğini ortadan kaldırmak amacıyla çalışmalar yürüten Ege Çağdaş Eğitim Vakfı tarafından düzenlenecek etkinlik saat 09.00’da başlayacak. Eğitime Pedalla Bisiklet Turu ile İzmirliler bir yandan Bostanlı’dan İnciraltı’na keyifli bir rotada bisiklet sürerken bir yandan eğitime katkıda bulunacak.

Çağdaş eğitimin önemine dikkat çekmek, farkındalık ve kaynak yaratmak maksadıyla gerçekleşecek bisiklet turunun katılımcıları kendileri adına eğitime destek için bağış kampanyası açabilecekler. İzmir’de gün geçtikçe popülerleşen bisiklet kullanımının yaygınlaşmasına da katkıda bulunması hedeflenen Eğitime Pedalla Bisiklet Turu’na hem kurumsal hem de bireysel düzeyde geniş bir katılım bekleniyor.


Eğitime Pedalla Bisiklet Turu’na kayıt www.egitimepedalla.com web sitesi üzerinden yapılıyor. 20 Eylül tarihine kadar erken kayıt fırsatı devam edecek. 35 TL olan kayıt tutarı, 20 Eylül’den sonra 50 TL olacak.