KafePi Beach Club 19 Haziran'da Açılıyor

Çeşme'nin sevilen eğlence mekanlarından KafePi Beach Club 10'uncu yılında 2020 sezonunu yeni konseptiyle karşılıyor. Bu yıl alanını Rakish, Blaze ve Black Bear isimli üç yeni marka ile paylaşacak. 

Farklı zevklere hitap eden üç markanın aynı alanda buluştuğu KafePi Beach Club'da günün her saatine göre değişen ritimler, plaj menüleri, Hang N’Play oyun alanı, su sporları, muhteşem deniz ve şık atmosferin yanı sıra tüm alanlar gün boyu dezenfekte edilecek ve tek kullanımlık ürünlerle hizmet verilecek. 

 

Gün Batımı Sofrası “Rakish”

Restorandan kumlara yayılan masalarda Akdeniz ve İtalyan Mutfağı’ndan lezzetlerle misafirlerine benzersiz bir atmosferde hizmet verecek olan etnik meyhane konseptindeki Rakish, gün batımı sofralarının tadını bilenlere unutulmaz anlar yaşatmayı planlıyor. 

 

Dans ve Müzik için “Blaze”

Müzik Direktörü Aslı Köse’nin hazırladığı özel sahne performanslarının sergileneceği Blaze, haftanın yedi günü farklı etkinliklerle konuklarına unutulmaz anlar yaşatacak.

 

Smoothie ve Kahve Köşesi “Black Bear”

Yılın en çok konuşulacak Black Bear denizin ve güneşin keyfini çıkaranları aşık olunacak smoothie ve kahveleriyle serinletecek.