Kış Alışverişi İçin Butik Kıyafetçiler

Malum kış kendini hissettiriyor ve yünlü yünlü kazakların sıcaklığını hissedeceğimiz kıyafet alışverişi telaşı da başlıyor. Rengarenk, farklı ve bütçe dostu butik kıyafetçiler yeni sezon kıyafetleriyle sizleri bekliyor. Peki hangi butik hangi kitleye hitap ediyor? Sizler için sorduk, popüler olan butik kıyafetçileri listeledik. Keyifli okumalar.

Most
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2014 Kasım ayından beri hizmet veren Most, Karşıyaka'da mutlaka uğramanız gereken ilk butik kıyafetçi. İçeride mutlaka kendinize bir parça da olsa almak için bir kıyafet bulacağınız bu butiğin başka şubesi yok. Ben de daimi müşterileri olduğum için biraz sohbet edip ayrıntılı bilgi aldım. 50 adet farklı firmadan kıyafet geliyormuş. Çanta, ayakkabı ve satışları da mevcut. Satıcıların sizleri bunaltmadığı, online siparişlere açık olan bu şahane butiğe gitmediyseniz göz atmanızda fayda var. Most benim için tarzın ve şıklığın adresi, bakalım sizin için ne ifade edecek. Geri dönüşlerinizi bekliyor olacağım.

Fistan BYN Melisa
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kaynak: fistan
 
24 yaşında olan ve üniversitede moda tasarımı okuyan Melisa Elmacı'nın işletmeciliğini yaptığı Fistan BYN Melisa butiği sizlerle. Kıyafet seçimlerinin zevki 6 yıldır işletmecilik yapan genç ve güzel Melisa Hanım'ın ellerine emanet. Karşıyaka çarşıda küçük bir alana sahip olan bu butik Most ile aynı sokakta. İnstagram paylaşımlarını güncel kullanan ve sosyal medya gücünün farkında olan bu işletmenin modelliğini bazı fotoğraflarda bizzat Melisa Hanım yapmakta. Hızlı satışa önem veren Fistan'nın Türkiye'nin her yerine kargosu bulunmakta.
 

BSL Fashion


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kaynak: BSL Fashion


İstanbul çıkışlı olan bu markanın Alsancak'ta üç adet şubesi bulunmakta. İngiliz tarzından esinlenen BSL, 17-35 yaş arasına hitap ediyor. Haftada üç gün yeni ürünler butiğe giriyor ve bu ürünker kendi imalatları ve kendi tasarımları. İnternet satışı da mevcut olan BSL, hafta içi 10:00 - 21:30 saatleri arasında, cuma, cumartesi günleri ise 10:00 - 22:00 ve pazar günleri ise 12:00 - 21:00 saatleri arasında hizmet vermekte.

Megi Butik 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kaynak: Megi Butik
 
İşte Benim Stilim'in eski yarışmacılarından olan Merve Sevin'in ablasının işlettiği Megi Butik, konum olarak Güzelyalı'da bulunmakta. Yarışma sürecinde birçok kıyafetini kendi butiklerinden seçen Merve Sevin, kullandığı kıyafetleri ve önerdiği kombinleri de burada bulmanız mümkün olacaktır.
Küf Vintage

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kaynak:yapilacaklarlistesi

Cüzdan dostu zaman yolculuğu kıyafetlerde ürünler 10TL – 90TL arasında. film-dizi ve organizasyonlara da kostüm sağlayan Küf Vintage 12:00 - 20:30 saatleri arasında hizmet vermekte. Sahibi bir moda tasarımcısı ve her parça inanın bana, muazzam. İtalya, Almanya, Avusturya gibi ülkeler başta olmak üzere yurtdışından gelen her üründe şıklığı yakalayacağınız kesin.

Beyyoglu


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kaynak: beyyoglu
 

İzmir kökenli olan diğer bir butiğimiz ise  Beyyoglu. 2013 yılından bu yana hizmet veren Beyyoglu, Alsancak'ta. 2014 yılından beri de istanbulda üç şubesi bulunmakta. Taze olarak online alışverişe de imkan sağlayan bu butik 14-45 yaş arası bayanlara hitap ediyor. Kaliteli ve uygun fiyat politikasını benimseyen Beyyoglu, hafta içi ve cumartesi günleri 10:30 - 20:30 saatleri arasında, pazar günleri ise 12:30 - 19:00 arası hizmet vermekte. 

Shelikes - Clubber Butik

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kaynak: Shelikes - Clubber Butik

Pazartesi gününden cuma gününe 9:30 - 20:30 saatleri arasında hizmet veren Shelikes - Clubber Butik, pazar günleri ise 12:30 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermekte. Tarzında fark yaratmak isteyenlerin tercih edebilecekleri bu butik 2000 yılından beri hizmet vermekte. Konum olarak ise Bostanlı'da.


Adem Exclusive

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kaynak: ademexclusive
 
Haftanın yedi günü hizmet veren Adem Exclusive hafta içi sabah 9:30 akşam 20:30, hafta sonu ise 12:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Dönemsel indirime ihtiyaç duymayan bu mağazada fiyatlar genellikle 11-44 TL arasında. Mağaza kökeni ise mağaza sahibi Adem Bey'in babasının emeklerine dayanıyor. Mağaza sahipleri 3 kardeş, babaları yıllar boyu pazarlarda satış yapmış ve askerliğinden sonra Adem Bey babasına yardım etmiş. Bir süre sonra, belirli bir kitleyi yakalayınca 2012 yılında mağazacılığa adım atmışlar. Anlayacağınız genel olarak genç kesime hitap eden Adem Excusive, bir aile şirketi. Bu güzel mağazaya Bostanlı ve Özkanlar şubelerinden ulaşabilirsiniz. Şimdiden herkese keyifli alışverişler.