20 Aug 2018
Otuzbeşlik

Kurban Bayramı Etkinlikleri 2018

 

Bayram tatiliyle hafta sonu tatilinin birleşmesi sebebiyle büyük ihtimalle herkes mini bir tatile çıktı, herkese iyi tatiller efendim. Peki İzmir'de kalanları bayram haftasında hangi etkinlikler bekliyor, gelin hepbirlikte göz atalım.

 

Rick Ross @Mekanique Alaçatı

Kaynak: Mekanique Alaçatı

 

2018'in en büyük Hip Hop eventi olarak kurgulanan ''Hip Hop on the Beach'' konsepti Mekanique Alaçatı'da sizlerle buluşuyor. Etkinlik 22 Ağustos Çarşamba günü dünyanın en ünlü hiphop sanatçılarından Rick Ross'un sahne alması ile başlayacak. Rick Ross'a eşlik edecek olan birçok ünlü isim bulunmakta. Bunlardan birisi İzmirli sanatçı Anıl Acar, namı değer Gazapizm. Diğer isimler ise Yener Çevik, Sansar Salvo, Ayben, Şanışer ve Kadıköy Acil. Gecenin sunumunu ve ateşini arttıracak olan DJ VLADER (DE), DJ M-RUSH, DJ MUMMY ve DJ Lady D bu unutulmaz günde sizleri yalnız bırakmayacak isimler olacak. Şimdiden iyi eğlenceler.

 

MaviBahçe Yaz Sahnesi

Kaynak: Mavibahçe

 

MaviBahçe’den yükselen melodiler sizi çağırıyor. 21 Ağustos Salı günü 19:30'da Aqua Akustik Band, 23 Ağustos Perşembe günü 19:00'da Sakoband ve 25 Ağustos Cumartesi günü saat 19:30'da Kemik sahne alacak. Ücretsiz olan bu etkinliğin tadını çıkartın.

 

One More Night

Kaynak: Fun Beach Çeşme

 

One More Night etkinliği Fun Beach Ceşme'de sizlerle buluşuyor. Family Ticket alanların ücretsiz katılabileceği etkinlikte, lokal elektronik müzik sahnesinin başarılı ismi Alican, Electronica Festival ve FG 93.7'nin arkasındaki isim Birol Giray ve İzmir'in yetiştirdiği yetenekli isimlerden Doruk Güralp'in kabine geçeceği bu gece, 2 günlük festivalin hemen ardından 24 Ağustos gecesi Fun Beach'de gerçekleşecek. Family Ticket harici biletler kapıda 100 TL. Electronica Festival'a bilet almış kişiler ise bilekliklerini gösterip bu biletlere %50 indirimle sahip olabilecekler.

 

 

Kalben Konseri

Kaynak: Optimum

 

Optimum sizleri unutmamış. Ücretsiz olarak gerçekleşecek Kalben konseri 25 Ağustos Cumartesi günü sizlerle buluşuyor. 

 

Tarihi Havagazı Fabrikası Çim Konserleri - Grup Gündoğarken

Kaynak: Facebook / Çim Konserleri

 

26 Ağustos Pazar günü saat 21:00'de Grup Gündoğarken konseri ücretsiz olarak sizlerle...

 

Kenan Doğulu Konseri

Kaynak: karnaval.com

 

Kenan Doğulu, sevilen şarkıları ile 23 Ağustos günü Kuşadası AVM Amfi Tiyatro’da olacak! Biletler Biletix'de! Ayrıca etkinlik günü girişte de satın alabilirsiniz. 

 

Sıla

 

Kaynak: karnaval.com

 

Kuşadası AVM Amfi Tiyatro'da 22 Ağustos Çarşamba günü sevenleriyle buluşacak Sıla, sizleri eşsiz bir müzik ziyafetine davet ediyor. Biletler Biletix'de! Ayrıca etkinlik günü girişte de satın alabilirsiniz.