Mengoli Burger'e Gitmek İçin 10 Sebep

Alsancak'ta yer alan Mengoli Burger'e gitmek için birçok sebebiniz var ama sizler için bu sebepleri 10 başlık altında da toplamak istedim. Neden Mengoli Burger'e gitmelisiniz, çalışma saatleri nedir, popüler tatları nedir gibi soruların cevapları bu yazıda.

Maddelere geçmeden Mengoli Burger'i gelin biraz daha yakından inceleyelim.

Konak'ta yer alan bu mekan yeni bir oluşum olmasına rağmen dikkatleri üzerine çeken çok lezziz bir marka. Haftanın her günü 10:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermekte. Mekanın tasarımı ve üst katın ferahlığı içinizi açacak olan bu tesiste hamburger ekmekleri belirli saatlerde sıcak sıcak yapılıyor. Hamburger köfteleri de günlük olarak hazırlanıyor ve hiçbir katkı maddesi eklenmiyor! Baharat bile olmuyor etin için de siz düşünün! Tamamen et tadını alabiliyorsunuz. Kendilerine özel hamburger çeşitleri de mevcut. Benim ilgimi çeken Ananaslı Teriyakili Hamburger oldu. Tadı ilginç bir o kadar da lezzetli olan bu hamburgeri denenecekler listenize gönül rahatlığıyla ekleyebilirsiniz. İçerisinde 150 gr. gerçek hamburger köftesi, ızgara ananas, kırmızı soğan, domates, rota ve teriyaki sos var. 

Ben diyetteyim daha hafif bir şeyler arıyorum diyorsanız Kinoa Somon Salatası, yanına da taze detox suyu önereceğim. İlginç bir tat arıyorsanız ise Pişi Burger'i mutlaka deneyin. Aklınızda olacağına midenizde olsun. Bir gün fazla adım atarak bir bakmışsınız o hamburger hoop erimiş. 

Et menüsünün yanında tavuk menüsü de bir o kadar iddialı. Amerika'da meşhur olan Buffalo Wings artık İzmir'de! Tavuk yiyesiniz varsa Buffalo Wings yiyesiniz vardır. Sanırım maddelerden ip uçları vermeye başladım o zaman gelin Mengoli Burger'e gitmek için 10 sebebe geçelim.

 

Etler, hep taze ve lezzetli olmaları için dondurmadan dinlendiriliyor. Hamburger köfteleri de bu etlerle günlük olarak hazırlanıyor ve hiç bir katkı madde eklenmiyor!

Görselde hamburger yer almaktadır.

 

Sertifikalı etler uzman bir çiftlikte Mengoli’ye özel hazırlanıyor.

 Görselde bir parça et, brokoli ve patates yer almaktadır.

 

Ananaslı Teriyakili Hamburger sadece Mengoli'de var!

Görselde hamburger yer almaktadır.

 

Çölyak hastalığı olanlar için burası bir cennet!

Görselde hamburger yer almaktadır.

 

 

Detox suları ve diyet menüsüyle sağlıktan vazgeçmeyenleri de cezbediyor!

 

Görselde kinoa ve somon ile yapılan menü yer almaktadır.

 

Salataları eşsiz ve bir o kadar farklı!

Görselde salata yer almaktadır.

 

 

Ekmekler de tamamen doğal malzemelerle ve Mengoli uzmanlığı ile pişiriliyor.  Her gün en taze ve en lezzetli ekmekleri yapıyorlar.  Ev yapımı ekmekler, hamburger köftesinin tadına tat katıyor.

Görselde hamburger ve patates kızartması yer almaktadır.

 

Pişi Burger mi? İzmir'de sadece burada! 

Görselde mekanın dıştan görünüşü yer almaktadır.

 

Mengoli haftanın her günü sabah 7'den akşam 7'ye açık.  

Beğendiyseniz size de bu lezzetleri keşfetmek kalıyor!