03 Eyl 2019
Otuzbeşlik

Mogambo Geceleri yine büyüleyecek!

Geçtiğimiz yıl Alpay, Fatih Erkoç, Bülent Ortaçgil ve Zuhal Olcay'ın performanslarıyla unutulmaz anlar yaşadığımız Mogambo Geceleri bu yıl Leman Sam, Jehan Barbur, Melek Mosso, Cem Adrian, Mehmet Erdem ve daha birçok ismi konuk ediyor. Eğlenceyi ve müzik şöleninini dibine kadar yaşayacağımız Mogambo Geceleri'nde bakalım hangi isimler ne zaman sahnede yerini alacak.

İEF'19 Mogambo Geceleri - Leman Sam

08 Eyl 2019
İzmir Kültürpark Fuar Alanı

Leman Sam müzik kariyerinin 30. yılında Kültürpark Mogambo’da sevenleriyle buluşacak. Yirmiye yakın dilde şarkı söyleyebilen sanatçı Gül Güzeli, Ayrılığa Dayanamam gibi unutulmaz şarkılarıyla 7 Eylül akşamı kulaklarımızın pasını silmeye geliyor. Şimdiden yerinizi ayırtın!

İEF'19 Mogambo Geceleri - Can Gox

09 Eyl 2019
İzmir Kültürpark Fuar Alanı

Yaptığı müziği Anadolu Blues olarak tanımlayan sanatçı bir röportajında "Arabesk geri geldi... Tekrar su yüzüne çıktı. Demek ki insanların söyleyecekleri, haykıracak şeyleri var ki, şarkılar onlara yol gösteriyor" diyor. Eğer sizin de haykıracak nefesiniz varsa 8 Eylül’de Mogambo’ya buyurun.

İEF'19 Mogambo Geceleri - Cem Adrian

10 Eyl 2019
İzmir Kültürpark Fuar Alanı

2005 yılından bu yana 11 albüme imza atan müzisyen, duygu ve yaşanmışlık dolu şarkılarını seslendirmek için 9 Eylül akşam Mogambo’da. 

İEF'19 Mogambo Geceleri - Jehan Barbur

11 Eyl 2019
İzmir Kültürpark Fuar Alanı

2009 yılında ilk albümü “Uyan” ile profesyonel müzik kariyerine başlayan Hıristiyan Arap asıllı Türk şarkıcı büyülü sesi ve sevilen şarkılarıyla müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak.

İEF'19 Mogambo Geceleri - Melek Mosso

11 Eyl 2019
İzmir Kültürpark Fuar Alanı

2018 yılında Youtube kanalında yayınladığı coverlar ile dikkatleri üzerine çektiğinden beri festivallerin aranan ismi haline gelen Mosso’nun etkisi dilden dile dolaşan canlı performansı ile 11 Eylül akşamı Kültürpark Mogambo sahnesinde!

İEF'19 Mogambo Geceleri - Tuna Kiremitçi

13 Eyl 2019
İzmir Kültürpark Fuar Alanı

“Git Kendini Çok Sevdirmeden” ve “Bu İşte Bir Yalnızlık Var” kitaplarıyla büyük yankı uyandıran şair ve müzisyen Tuna Kiremitçi Mogambo Geceleri’nde dinleyicilere romantik saatler yaşatmaya geliyor. 

İEF'19 Mogambo Geceleri - Mehmet Erdem

14 Eyl 2019
İzmir Kültürpark Fuar Alanı

2012 yılında yaptığı iddialı çıkış ile tüm ödülleri toplayan ve sayısız konsere imza atan Mehmet Erdem, 13 Eylül akşamı sevilen şarkıları ile Kültürpark Mogambo’da! Mehmet Erdem’i yakından dinlemek şimdiden yerinizi ayırtın.

İEF'19 Mogambo Geceleri - Birsen Tezer

15 Eyl 2019
İzmir Kültürpark Fuar Alanı

Bülent Ortaçgil ve Cem Adran ile yaptığı düetler ile gönülleri fetheten Birsen Tezer eşliğinde kalpten şarkı söylemeye hazırsanız 14 Eylül Cumartesi günü için bilet almayı unutmayın! 

İEF'19 Mogambo Geceleri - Eda Baba

15 Eyl 2019
İzmir Kültürpark Fuar Alanı

Youtube ve diğer sosyal medya kanalları üzerinden adını sıkça duyduğumuz Eda Baba'nın, sevilen coverlarını ve ilk albümü Bir Küçük Tebessüm”ü dinlemek için Mogambo Geceleri’nde yerinizi ayırtın!

18 yaş sınırı olan Mogambo Geceleri etkinliklerinin tümü ücretlidir. Biletinizi etkinlik alanında ya da etkinlikten önce online olarak satın alabilirsiniz.