19 Tem 2018
Gülay Güler

Narlıdere Life - İzmir'in Dergisi

 

 

NARLIDERE L​I​FE; ONL​I​NE DERGİSİ İLE ARTIK DAHA KOLAY ULAŞILABİLİR 

 

Narlıdere Life dergisi, 2012 yılından beri dağıtım ve satış yolu ile okuyucularıyla buluşuyor. Narlıdere Life, basılı dergileri lle aynı içeriği paylaştıkları online dergisini de çıkardı​; ​artık daha kolay ulaşılabilir ve daha kolay okunabilir. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Narlıdere Life; Facebook, Instagram ve Twitter aracılığıyla da okuyucuya ulaşıyor. Takipçilerden gelen taleplere önem veren ve yayın akışını ona göre şekillendiren Narlıdere Life,​ sosyal medyada tamamen organik etkileşimle takipçi sayısını arttırmaya devam ediyor. Narlıdere Life dergisi; her sayısında satış, abonelik ve sosyal medya kanalları aracılığıyla ​70 binin​ üzerinde takipçiye ulaşıyor.

 

NARLIDERE L​I​FE; GAYRİMENKUL PİYASASINDAKİ GELİŞMELERİ, BÖLGEDEKİ GÜNCEL HABERLER VE ZENGİN İÇERİĞİ İLE HARMANLIYOR

 

Narlıdere Life'nin​ içeriği de çok zengin. Ana içerik konusu olan gayrimenkul haberleri ve projelerinin yanı sıra ​alanında ​uzman yazar kadrosuyla magazin, dekorasyon, peyzaj, sanat, moda, alışveriş​,​ kültür, sağlık gibi konulara yer veriyor. Böylece nitelikli magazinsel içeriği takip eden okurlar,​ gayrimenkul sektörünün önde gelenleri ile buluşturulmuş oluyor.
​​
 
 İZMİR'İN EN GÜNCEL GAYRİMENKUL PROJE HABERLERİ NARLIDERE L​I​FE'DE
 
İş ve istih​d​am yaratan gayrimenkul sektörüne katkı sağlamayı amaç edinen Narlıdere Life; bölgedeki gayrimenkul projelerine ve haberlerine kapsamlı bir şekilde yer veriyor. Böylece okuyucuya en yeni inşaat projelerini aynı yerde görme ve bu inşaat projelerinin özelliklerini k​arşılaştırma​ imkanı sağlıyor.
 
Gayrimenkul profesyonelleri de ürün ve hizmetlerini bu platformda paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşma imkanı buluyorlar. Tümüyle gayrimenkul tanıtımı olan bir mecrada olmaktansa​,​ okunurluğu yüksek magazinsel bir dergide yer almanın da avantajlarını yakalamış oluyorlar.
 
Narlıdere Life; İzmir'de gayrimenkul haber ve projelerini, güncel haber, yaşam ve magazin ile harmanlayan tek yayın olmanın avantajı ile bilinirliğini arttırarak gücünü her geçen gün arttırıyor.
 
 
 
 NARLIDERE L​I​FE A+ KİTLEYE HİTAP EDİYOR 
 
Narlıdere Life'​nin​ dağıtım noktaları içerisinde; AVM'ler, kafeler/restoranlar, güzellik salonları, bay​-​bayan kuaförleri, poliklinikler, veterinerler, eczaneler, mimarlık ofisleri, seyahat acente​l​e​r​i​, oto galerileri, dekorasyon firmaları, sigorta şirketleri, spor merkezleri, belediye ve kaymakamlıklar, özel hastaneler bulunuyor. Bunların dışında bölgedeki lüks konutlara da ücretsiz dağıtım yapıyorlar. Bunların içinde Folkart, Palma Residence, Gloria Residence, Smyrna Evleri bulunuyor. 
 
 
NARLIDERE L​I​FE ŞEHRİN NABZINI TUTUYOR
 
Ayrıca Narlıdere Life'​yi​ öne çıkaran bir başka önemli​ nokta da İzmir şehir haberlerin​e ​güncel olarak sitesinde yer vermeleri ve bu haberlerleri sosyal medya hesaplarında aktif ​olarak ​paylaşmaları. Her gün İzmir'de ​gerçekleşen​ yenilikleri ve İzmirliler​'​in yarattığı benzersiz hikayeleri paylaşıyorlar. 
 
 
NARLIDERE LIFE'NIN GEZİ YAZILARIYLA İZMİR'İN SAKLI YÖNLERİNİ KEŞFEDECEKSİNİZ!
 
Narlıdere Life dergisi yazar ekibi gezip, görüp, deneyimledikleri yerler ve mekânlar konusundaki tecrübelerini Narlıdere Life okuyucularıyla paylaşıyorlar.

Gezmeyi, gözlemlemeyi, keşfetmeyi ve sevenler Narlıdere Life dergisinin gezi yazılarına bayılacaksınız.

 
 
 
 
 
NARLIDERE L​I​FE KAPAK FOTOĞRAFLARI İLE İLGİ ÇEKMEYİ BAŞARIYOR
 
Narlıdere Life ekibi​,​ her sayıda birbirinden değerli sanatçılarla röportajlar yapıyorlar ve bu sanatçılarla profesyonel fotoğraf çekimleri gerçekleştiriyor​.​ Bu kapak tasarımları okuyucuları tarafından çok beğeniliyor. Narlıdere Life okuyucuları her sayıyı merakla bekliyor​lar.​
 
İzmir'in gündemini yakalamak için Nar​lıdere Life'​yi​ takip edin! 
 
 

Web

Facebook

İnstagram