Ocak Ayı Konserleri

İzmir yılın ilk ayında hip hop, elektronik, rock, metal ve pop müziğin en iyilerini ağırlıyor. Kemerlerinizi bağlayın, bu ocak çok hızlı geçecek.

Le Div4s & Levent Gündüz

04 Jan 2020
Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi

Tenor Levent Gündüz ve dört İtalyan sopranodan oluşan Le Div4s, başarılı orkestra şefi Naci Özgüç tarafından yönetilecek. Bu muhteşem gece İzmir Devlet Senfoni Orkestrası eşliğinde gerçekleşecek.

Future Forward: Spektre

04 Jan 2020
Hangout Cure

Paul Maddox ve Rich Wakley’in deneysel projesi Spektre'nin Back In To Consciousness parçası 2018 yılında Beatport listelerinin başında uzunca süre oturmuş, projenin başarısı sayesinde grup Fabric’ten Burning Man’e kadar birçok festivalde sahne almıştı. Spektre yeni albümü Against A Dark Background tanıtmak adına Hangout Cure'de olacak.

Högre Presents: Matrixxman (Dekmantel)

11 Jan 2020
Hangout Performance Hall

ABD’li techno müzik sanatçısı Matrixxman, İzmirli müzikseverlerle Hangout Performance Hall'da buluşacak. Geleceğin en büyük techno sanatçı adayı Matrixxman’in 2013 yılında çıkardığı ilk EP’si The XX Files çok beğenilmiş, 2015 yılında Ghostly International’dan yayınlanan ilk albümü Homesick de büyük ilgi görmüştü.

Nova Norda

08 Jan 2020
Ooze Venue

Nova Norda Dinozorlar, Çıktım Bi Yola ve Boşver şarkıları ile müzik piyasasında kendini kanıtladı. Kısa süre önce de yeni teklisi olan Varım'ı sevenleri ile paylaşan Nova Norda sahnede büyülü bir atmosfer yaratıyor.

İkiye On Kala

15 Jan 2020
Ooze Venue

Melankoliyi naif bir şekilde, hiç kasmadan şarkı sözleriyle aktaran İkiye On Kala, alternatif kesmin ilgisini çekmeyi başardı. Bakkala Diye Çıkıp Sana Gelesim Var, Bir Bilene mi Sorsak, Mutluyum ama Birazdan Geçer gibi sevilen şarkılarını beraber söylemek için toplanıyoruz.

Cem Adrian

23 Jan 2020
Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

Cem Adrian on yıldır yorumcu, besteci ve söz yazarı olarak müziğin çok farklı dallarında, çok farklı eserlere imza atıyor. Müzikte sınırları, tarzları, kuralları dışlayan Cem Adrian, İzmirli sevenleriyle buluşacak.

Ceza

11 Jan 2020
Hangout Performance Hall

Rap müziğin hız şampiyonu Ceza, 11 Ocak Cumartesi akşamı Hangout Performance Hall sahnesinde müzikseverlerle buluşuyor.

Fuat Ergin

18 Jan 2020
Çıngırock Bar

Batı Berlin'den Fuat Ergin, sahneyi Warm Up ve Dj Harun Adil ile paylaşacak. Gecede eğlencenin ritmi hiç azalmayacak.

Fatma Turgut

24 Jan 2020
SoldOut Performance Hall

Model grubunun dağılması ile müzik kariyerine tek başına devam eden Fatma Turgut, yeni şarkılarını SoldOut Perfromance Hall sahnesinde İzmirlilere söyleyecek.

Mor ve Ötesi

06 Dec 2019
Ooze Venue

Türk rock dünyasına farklı bir soluk getiren Mor ve Ötesi'nin sevilen şarkılarına eşlik etmek için bu konserde buluşuyoruz.

Duman

24 Jan 2020
Ooze Venue

Duman şarkılarına bağıra bağıra eşlik etmeye hazır mısınız? Başarılı rock grubu Duman sevilen şarkılarıyla şehrimize geliyor.

Hayko Cepkin

25 Jan 2020
Hangout Performance Hall

Hayko Cepkin Kabul Olur ve Dans Et adlı iki şarkılık yeni teklisini yayınladı. Hayko Cepkin, muhteşem sahne performansıyla 25 Ocak'ta Hangout Performance Hall'de eski ve en yeni parçalarını seslendirecek.

Katatonia

31 Jan 2020
İzmir Arena

Yaklaşık otuz yıldır metal müzik severlerin başucu gruplarından biri olan Katatonia, korkularımıza ve belirsizliklerimize teselli olan şarkılarını İzmir Arena'da haykıracak.

Ektomorf

19 Jan 2020
Bios Bar

Son albümleri Fury ile hızlı bir çıkış yakalayan Macar Thrash Metal grubu Ektomorf ve 1997 yılından beri Alternatif Metal tarzında eserler üreten, Hurricane albümü ile çok iyi bir dönüş yapan Notwithstanding, Bios Bar'ta metalseverlerle buluşacak.

K-Pop High Tension

28 Jan 2020
Nazım Hikmet Kültür Merkezi

K-Pop'un yeni nesil temsilcilerinden High Tension, Türkiye Turnesi'ne özel hazırladığı sahne şovları, performansı ve çalma listleri ile İzmir’de K-Pop hayranlarıyla buluşacak.