21 Oca 2021
Otuzbeşlik

Ofis Alsancak'ın Sanal Ofis Çözümleriyle İş Hayatınıza Özgürlük Katın

Gültaç Ertem tarafından kurulan ve dört kadın çalışanı ile birlikte, 2016 yılından bu yana İzmir’in en prestijli noktalarından Alsancak Heris Tower’da hazır ofis, sanal ofis ve toplantı odası kiralama hizmeti veren Ofis Alsancak, şık dekorasyonu, konforlu çalışma alanları ve güleryüzlü personeli ile İzmir’de misafirlerini ofis ortamında ağırlamak veya sanal ofis hizmeti almak isteyenlerin ilk tercihi. Ofis Alsancak’ın kurucusu Gültaç Ertem, hizmetlerini ve sanal ofis kiralamanın avantajlarını anlattı.

Sanal ofisler, gerçek bir ofis gibi tam zamanlı olarak kullanmadığınız, işinizi evinizden ve belirli saatlere bağlı kalmadan yönettiğiniz özgür bir ofis kiralama servisidir. Sanal ofis kiralama hizmetinde, gerçek ofis gibi bir daire veya gayrimenkul kiralamadığınız için oldukça uygun bir fiyatla iş adresi alabilirsiniz.

 

Sanal ofis hizmeti ile şirket açmak için gereken adrese sahip olmanın yanı sıra şirketiniz adına telefonlarınız cevaplanır, adresinize gelen misafirleriniz en iyi şekilde ağırlanır ve kargolarınız dilediğiniz adrese yönlendirilir.

 

Özellikle çalışan verimliliğini arttırmak ve şirket giderlerini azaltmak isteyen bazı kuruluşlar, sanal ofis uygulamasına geçerek personellerine evden çalışma imkanı sunuyorlar. Üstelik iş görüşmeleri, toplantılar, önemli görüşmeler ve özel çalışmalar için belirli bir süreliğine profesyonel bir ofis ve toplantı salonu da kiralayabiliyorsunuz.

 

Sektörde yeni olan işletmeler, bütçesi sınırlı olan işletmeler veya sosyal mesafe kurallarına maksimum derecede dikkat etmek isteyen firmalar birer birer sanal ofise geçmeye başladı.

Ofis Alsancak ile sadece işinize odaklanın.

Günümüzde, dijitalleşme ve uzaktan hizmet tüm sektörlere sıçramış ve hayatın her noktasında etkisini göstermeye başladı. Özellikle de Covid-19 salgını ile mücadele ettiğimiz bu dönemde, uzaktan verilen hizmetlerin değeri bir hayli arttı. Şirketlerin de bulaş tehlikesinden korunmak için ofislerinde sosyal mesafe önlemleri alması ve çalışanlarının sağlıklarını gözetmesi gerekiyor. Hal böyle olunca, ofisler tam performansında kullanılamıyor ve iş gücünde belirli aksaklıklar meydana geliyor.

 

Ofis Alsancak’ın sunduğu İzmir Sanal Ofis hizmetleri sadece sosyal mesafe için değil, sağladığı avantaj ve kolaylıkların yanında gerçek ofislere oranda çok daha hesaplı fiyatlara sahip olması sebebiyle yükünüzü hafifletirken size sadece işinize odaklanma olanağı sunuyor.

Sanal ofisin avantajları nelerdir?

Sanal ofis kavramını kısaca açıkladıktan sonra, firmaların neden sanal ofise geçmesi gerektiğinden, sanal ofisin ne gibi faydaları olduğundan bahsedelim.

 

Sanal ofislerin maliyeti düşüktür.

Gerçek bir ofis ve bir alan kiralamadığınız için sanal ofisler oldukça hesaplı olan uygulamalardır.

Gerçek ofisin sizlere sağladığı çoğu imkandan faydalanıp, evinizin rahatlığında iş yaparken gerçek ofislerden daha az bir ücret ödersiniz. Covid-19 salgını sürecinde uygulanan karantinalar da gerçek ofisleri tam olarak verimli kullanamamanıza ve boş yere zarar etmenize sebep olabiliyor. İşte tam bu dönemlerde zararlarınızı engellemek, gelirlerin azaldığı zamanlarda giderleri kısarken kaliteli hizmetten ödün vermemek isteyen firmalar, sanal ofis hizmeti ile rahat bir nefes alabiliyorlar.

 

Şirketinizin prestijli bir adresi olur.

Ofis Alsancak’ın bulunduğu Heris Tower, iş dünyasında adından sıkça söz ettiren ve kartınızı verdiğinizde insanların aklında olumlu bir imaj oluşturmanıza yardımcı olacak oldukça prestijli bir adrestir. İşletmenizin boyutu, bütçesi ve sektörü ne olursa olsun, İzmir sanal ofis hizmeti arıyorsanız bizleri tercih ederek harika bir iş adresine sahip olabilirsiniz.

Telefonlarınız cevaplanır, kargolarınız yönlendirilir.

Sanal ofise sahip olduğunuzda şirket telefonlarınıza gelen aramalar sekreterler tarafından kontrol edilir. İş adresinize gelen kargolar ise belirtmiş olduğunuz adrese yönlendirilerek tüm işlerinizin hızlı bir şekilde halledilmesi sağlanır. Sanal ofis sağladığı bu hizmet sayesinde gerçek ofislerin yerini aratmıyor, sekreterlik için ekstra personel çalıştırıp masraf yapmanızı da önlüyor. Üstelik sizleri ziyarete gelen potansiyel müşterileriniz de plazamızda en iyi şekilde ağırlanıyor.

 

Gerektiğinde donanımlı bir toplantı salonu ve ofise sahip olursunuz.

Sanal ofis hizmetimiz kapsamında sizlere sunduğumuz bir diğer avantajlı servis de ekip arkadaşlarınızla beraber çalışmaya ihtiyaç duyduğunuzda kullanabileceğiniz ortak ofislerimiz, toplantı salonlarımız ve bürolarımızdır. Önemli sunumlarınızı yaparken, büyük iş anlaşmalarınızı imzalarken veya ekibinizle önemli bir konuyu konuşmak istediğinizde profesyonel olarak dizayn edilmiş ofislerimiz ve salonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Covid-19 döneminde herkes evden çalışmaya başladığı için gerçek ofislere boş yere yatırım yapmak yerine sadece ihtiyacınız olduğunda sanal ofisleri kullanmanız, size büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Avantajlı tekliflerimizden yararlanabilmek ve sanal ofis hakkında daha fazla bilgi alabilmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Özellikle bu dönemde sanal ofisler avantajlarıyla, uygun fiyatıyla ve getirdiği iyi izlenimle dikkatleri üzerine çekerken Alsancak’ın merkezinde, en işlek plazada kendinize bir yer edinme fırsatı yakalayın.

 

Ofis Alsancak hakkında daha fazla bilgi almak için web sitesini ziyaret edebilir, Instagram, Twitter ve Facebook hesaplarını takip edebilirsiniz.