06 Kas 2018
Kardelen Uysal

Otuzbeslik.com İZSanat'ta

 

Gazete 9 Eylül, İzmir’in kültür sanat hayatına dair dopdolu haberlerle dolu bir dergi çıkarıyor. İZSANAT adındaki dergi her ayın beşinde raflarda yerini alıyor. Dergide kentte yer alan etkinlikler, röportajlar, özel haberler yer alıyor. İzmir’in kültür sanat ajandası İZSANAT, 9 Eylül Gazetesi’nin ücretsiz eki olarak gazete bayilerinden ve farklı noktalardan temin edilebiliyor. (Kıbrıs Şehitleri, Karşıyaka Çarşı, Çankaya Metro)

 

 

 İZSANAT’ta otuzbeslik.com olarak artık biz de varız. Etkinlik ajandasının hazırlanmasına katkıda bulunuyoruz. Ayrıca otuzbeslik.com yazarlarının da röportajları İZSANAT’ta yer alacak. Derginin yayın yönetmeni Gökmen Küçüktaşdemir konu ile ilgi şunları söylüyor:

“Dergimiz 7. sayısında kentin en iyi web portallarından biri olan www.otuzbeslik.com ile bir güç birliği içine girdi. Bu dergimizin daha kalite içeriklere ve daha fazla insana ulaşması anlamına geliyor. Okurlarımız ayrıca Instagram'da İzsanatdergi adıyla ve www.gazetedokuzeylul.com adresinden dergimizi okuyabilirler. Bu alanda İzmir'de ve Türkiye'de tekiz. İzmir'de yaklaşık 20 yıldır kültür ve sanat hayatını takip eden biri olarak kente faydalı bir yayın hazırladığımızı ve her geçen gün daha iyi olma yolunda adımlar attığımız söyleyebilirim. 8. sayı olan Aralık sayısı için yine çok heyecanlıyız.”