20 Oca 2017
Seçil Şeker

Pizza Locale - Kaçışı Pizzada Bulanlar

Alsancak'ta minik sayılabilecek bir yerle başladı İzmirlilerdeki Pizza Locale sevdası. Öyle ki çok kısa bir sürede kapısında kuyruklar oluşmaya başladı. Kimse de "Of çok açım bu sırayı beklemem ben!" demedi. Çünkü öyle lezzetliydi...

Kaynak: https://www.pizzalocale.net


Peki neydi Pizza Locale'in alamet-i farikası? Bence her malzemesinin özenle ve kaliteyle seçilmiş, işlenmiş olması. Hamurlarının her daim taze ve lezzetli olması. Ve unutmadan muhteşem odun ateşi fırınları!

Şu ana kadar her gidişimde farklı pizzalar denememe rağmen "Tüh ya keşke başka bir şey yeseydim. O kadar iyi değilmiş." dediğim bir pizzası olmadı. Aksine her gidişimde "Acaba bugün beni hangi pizzası mest etse!" diyorum. 

 
Kaynak: https://www.pizzalocale.net


Fiyat / performans açısından da değerlendirdiğimizde İzmir'in açık ara en iyi pizzacısı diyebiliriz. Büyük, orta, küçük seçeneklerinin olması da açlığınıza göre seçim yapmanız açısından çok iyi alternatif sunuyor. Küçük boy pizzası bile hayli doyurucu oluyor. Minik bir öneri menüde ne yiyeceğinizi şaşırırsanız Füme Kaburga Pizza ve Şarküteri Pizza en popüler pizzaları.

Menüsünde 32'den fazla çeşidi olan Pizza Locale'de kesinlikle damak tadınıza uygun pizzayı bulacaksınız. Ve tabii tatlıları... "Ben diyetteyim ne yapayım pizzayı, tatlıyı?" diyorsanız da çok hafif ve lezzetli salataları mevcut. Menü hakkında daha fazla bilgi için ; https://www.pizzalocale.net 'i ziyaret edebilirsiniz!

Ayrıca müjde! Alsancak'ta başlayan bu güzel hikaye artık neredeyseniz oraya daha da yakın. Bostanlı, Bornova ve Balçova'da da şubeleri var ve kesinlikle hepsi kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam ediyorlar.