02 Aug 2020
Otuzbeşlik

Sağlık Çalışanlarına Teşekkür Konseri 26 Ağustos'ta Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda

Geçirdiğimiz bu zorlu ve olağanüstü dönemde bizlerin kahramanı olan sağlık çalışanları için düzenlenen Sağlık Çalışanlarına Teşekkür Konseri 26 Ağustos akşamı saat 20.30'da On Point organizasyonuyla gerçekleşecek. 

Sağlık çalışanlarının ücretsiz olarak katılım göstereceği konserin İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda sosyal mesafe kurallarına uygun ve örnek olacak şekilde gerçekleşmesi planlanan konserde Adagio orkestrası sahne alacak. 

Adagio Orkestrası Solistlerinden Cengiz Sayın

Adagio Orkestrası

Opera sahnelerinde 25 yıl boyunca solist olarak, Türkiye'yi yurtdışında en iyi şekilde temsil eden, ödüller kazanan ve opera alanında markalaşmış olan Cengiz Sayın ve Burcu Sayın’ın solist olduğu Adagio Orkestrası sanatları uluslararası düzeyde olan başarılı müzisyen, aranjör ve bestecileri barındırıyor. Opera, operet, müzikal, jazz, pop, napoliten gibi müzik formlarına katmış oldukları yenilikçi soundları, yorumları, ses kaliteleri ve ayrıca seyircilerle yarattıkları sinerji ile müzik yapmanın keyfini yaşayan ve yaşatan orkestra bu sefer sağlık çalışanlarına teşekkür etmek için sahnede olacak.