Sevgi Pazarı ile Sevgilime Ne Alacağım Diye Düşünme

 

9-10 Şubat tarihleri arasında 36 farklı katılımcının yer alacağı, birbirinden özel ve eşsiz tasarımların bulunacağı bu etkinliği ajandanıza not edin deriz. Üstelik bu etkinlikte Hipder için de iki gün boyunca stand ayrılacak ve dileyen tüm katılımcılar gelirinin %10'unu Hipder'e bağışlayabilecek.

Adı üstünde Sevgi Pazarı. Sevdiklerine pazar kurulmuş düşünsene. Neyi seversen kimi seversen ona göre bir hediye... Aklında yoktur belki bir şeyler almak ya da aylardır bunu düşünüyorsundur. O vakit seni Philia'nın Sevgi Pazarı'na bekleriz.

Ayrıca etkinliğe katılıp standlardan 50 TL ve üstü alışveriş yapan herkese her 50 TL ve katına verilecek 1 adet çekiliş hakkı ile sürpriz hediyeler bekliyor. Bunlar neler mi? Söylerken bile heyecan verici umarım sizler de heyecanlanıp keyifle Philia Sevgi Pazarı'na katılırsınız.


*Foça Otel 1887'den bir çifte balkonlu ve manzaralı odada 1 gece konaklama ve kahvaltı.
*Bir çifte Fadıl Gül Kuaför'den pedikür ve profesyonel saç bakımı, Müjdat Güneş Kuaför'den erkek bakım, saç ve sakal tıraşı.
*Bir çifte Artem Akademi'den 1 aylık Latin dans kursu.
*Bir çifte Body Graphy'den 1 aylık spor salonu üyeliği.
*Bir çifte İsimsiz Sahne'nin oynayacağı bir oyuna 2 adet bilet. 
*Tk by Toygar Köse'den bir adet kişiye özel erkek gömlek.
*AutoClup'tan 3 kişiye ozonla dezenfeksiyon.

*Aslı Keskinoğlu-Healthybakingstories den 1 adet kalp şeklinde büyük Raw Cheesecake.

 

Sürpriz hediyeler, harika ikramlar ve keyif veren etkinlikler ve daha neler neler...

Yapmanız gereken tek şey 9-10 Şubat tarihleri arasında Philia'ya gelmek ve sevdiklerinize küçük sürprizler yapmak için keyifli bir biçimde vakit geçirmek.