15 Eki 2019
Otuzbeşlik

Startuplar bu etkinlik sizin için!

5 Kasım tarihinde İzmir'in gelecek vadeden girişimleriyle yatırımcıları bir araya getirmek için düzenlenen Startup, Türkan Saylan Kültür Merkezi'nde katılımcılara kapılarını açacak.

Potansiyeli en yüksek girişimcilerle alanında en deneyimli yatırımcıları buluşturarak dijital girişimcilik başarı hikayelerin ortaya çıkmasını amaclayan Startup Deck, herhangi bir kar amacı gütmeyen etkinlik olarak kalmayı hedefliyor.
 
Startup Deck girişimcilerin iş fikirlerini hayata geçirme konusunda karşılarına çıkan en büyük engellerden olan yetersiz sermaye sorununu, doğru yatırımcılar ile ortadan kaldırmayı amaçlıyor.  Startup Deck, bu hedefi doğrultusunda İzmir’in girişimcilik ekosistemini geliştirmek adına önemli çalışmalarda bulunuyor.

 

Son dönemde parlak iş fikirlerinin hayata geçirilmesini destekleyen “melek yatırımcılık” ve “risk sermayedarlığı” kavramlarının ortaya çıkışı, girişimcilerin umudu olmakta. Startup Deck bu kapsamda, İzmir’de girişimcilik ekosistemini geliştirmeye yönelik yaptığı çalışmalar doğrultusunda, melek yatırımcı, risk sermayedarları ve girişimcilerin yollarının birbirleriyle nasıl kesiştiği, girişimcilerin ihtiyacı olan gereksinimlerini, yatırım kararının hangi aşamalardan sonra alındığı gibi konularda deneyim kazanmak üzere, Türkiye’nin önde gelen yatırımcı ve girişimcilerinin katılımıyla bu etkinliği gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Başvuru formu için tıklayın!

Startup Deck etkinliği hakkında daha fazla bilgi almak için tiibot.org web sitesini ziyaret edebilir ya da Startup Deck Instagram hesabını takip edebilirsiniz.