15 Mar 2019
Kardelen Uysal

Taste of Music ile Kişiye Özel Kokteyl Deneyimi!

 

Görselde Taste of Music etkinliğinin afişi yer almaktadır. Otuzbeşlik ve Less Ordinary'nin logolarının yer aldığı afişte 21.03.2019, müziği hisset, hissini tat yazmaktadır. Ayrıca Queen grubunun üyeleri görülüyor.

 

21 Mart Perşembe akşamı saat 21.00’da kimseye söz vermeyin! İzmir’in sevilen mekânlarından Less Ordinary’de yılın en eğlenceli etkinliğini düzenliyoruz; Taste of Music!

Gelmiş geçmiş en iyi müzik gruplarından Queen’in şarkılarıyla gerçekleştireceğimiz bu gecede sizin seçtiğiniz 10 Queen eserine özel kokteyller hazırlanacak. Bunun için önceden https://bit.ly/2UrScYU adresinden rezervasyon yaptırırken en sevdiğiniz Queen şarkısını belirtmeniz gerekiyor.

Ayrıca Queen şarkılarını dinlerken sevdiğiniz bir şarkıda Less Ordinary’nin yetenekli barmenlerinin yanına giderek o şarkıda neler hissettiğinizi anlatıp ona özel kokteyller yaptırabilirsiniz. 


Kolektif olarak şarkı listesine ortak olacağınız bu gecede, en sevilen Queen şarkılarını dinleyecek ve şarkılara özel hazırlanmış kokteylleri yudumlayacağız. Düşünsenize barmene “Oradan bana bir Show Must Go On” dediğinizi.

Ufak sürprizlerin yanı sıra gecede grupla ilgili mini bir quiz yapılacak ve kazanan kişiye kokteyl hediye edilecek. Biletler 50 TL ve ücrete bir kokteyl de dahil. Katılımın 50 kişi ile sınırlı olduğu bu özel gece için şimdiden rezervasyonunuzu yaptırın.