TeaNpoint - Çay Severlerin Yeni Adresi

 
Markalaşmış kahve kültüründen sonra bir çok ülkeye ait 35-40 arası çay çeşitliliğine sahip olan TeaNpoint, sağladığı o sıcacık ortamıyla sizi cezbetmeye hazır.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Süre gelen yıllar boyunca aynı yerde varlığını sürdüren TeaNpoint, birkaç kere el değiştirmesine rağmen özünü kaybetmemiş. Her seferinde daha sıcak ev sahipliği yapan yönetici ve çalışanlarıyla hizmet vermeye devam ediyor. Birçok damak zevkine hitap eden, çay zenginliğine sahip olan TeaNpoint çay severlerin yeni adresi olacak gibi gözüküyor.   Çay alanında neden bu denli farklı diye düşünüldüğünde ise özel demlik çay sunumları güzel bir bahane olabilirken diğer bir yandan da Belçika Tatlısı bile başlı başına bir sebep olabilir.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nedir bu Belçika Tatlısını özel kılan diye düşünürseniz işte size bir kaç neden; krema değil sağlık dostu yoğurt kullanılması, fiyatının bütçe dostu olması ve en önemlisi başka hiçbir yerde yiyemeyecek olmanız. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sadece Belçika Tatlısı mı?
Belçika Tatlısı işin bahanesi, çayın yanında aperitif birçok seçenek sunuluyor. Ev yapımı kurabiyelerden özel yapım makaronlara, salatalardan kahvaltı seçenekleri...  Şubat ayında menülerini yenileyen TeaNpoint "haftanın kahvesi", "haftanın fırsatı" gibi bir kaç sürpriz eklemiş.
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9:00-22:00 arası hizmet veren TeaNpoint'i takip etmek isterseniz Instagram, Forsquare ve Facebook üzerinden TeaNpoint2017 yazdığınız taktirde güzel görseller ve gelişmelerden kolaylıkla haberdar olabilirsiniz. İçerisinde biç kafein barındırmayan, güzellik dostu, bünyeyle barışık çay çeşitlerini denemek için daha fazla beklemeyin...