15 Ağu 2017
Otuzbeşlik

Urla Surf House'da Palmiyeler & Yank


Urla’ya cuk diye oturmuş Urla Surf House’da 16 - 19 Ağustos tarihleri arasında Urla Kite Sahili'nde gerçekleşecek, otuzbeslik.com'un da sponsor olduğu, harika bir etkinlikten bahsedeceğiz sizlere. "Turkish Kiteboarding Jam" sürecine dahil olan bu buluşmada, şu sıralar ikinci memleket çıkartmasını gerçekleştiren Yank saat 21:00’da, Palmiyeler de tatlı melankolisiyle saat 22:00’da sahne alacak.  Urla Surf House nasıl bir yer merak ediyorsan daha önceki röportajımıza göz atabilirsiniz, hemen şuraya linki iliştiriyoruz. (Urla Surf House)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Havuz başında keyifle yayılmak ya da sahne önünde figürlerinizi sergilemek ise size kalıyor. Kapılarını 17:00’da ziyaretçilerine açan Urla Surf House’daki bu etkinliğe katılım ücretsiz. Kapın çantanızı ve deniz ile müziğin keyfini çıkartın, bir de havuz vardı onu unutmayalım. Siz yeter ki evden çıkın, İzmir türlü türlü etkinlikleri ile size kucak açıyor.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Not: Etkinlik bitiminde şehir merkezine servis sağlayan bir minibüs olacaktır. 15 TL ücret karşılığında F. Altay’a dönüş sağlayabilirsiniz.
 
 
Palmiyeler
 
Yank