Dalgaların Prensi Bora Kozanoğlu

"Doğruyu yaparak eleştirilmeyi, yanlış yaparak alkışlanmaya tercih ediyoruz." - Göztepe SK Başkan Yardımcısı Talat Papatya

Çağla Kubat - Wind Surf Yelken Kulübü

Koşan Cadılar!

Adam Walker: Ne kadar farklı olsak da suyun içinde hepimiz aynıyız

Adam Walker, tost makinesi ve su ısıtıcısı satarak hayatını kazanırken bir gün uçak yolculuğu sırasında On A Clear Day adlı filmi izliyor ve tıpkı filmdeki karakter gibi yüzmeye karar veriyor. Walker yüzmekle kalmıyor, Oceans 7* olarak bilinen rotaların hepsini tamamlıyor. Adam Walker sıcak suda, soğuk suda, rüzgarlarla, dalgalarla hatta yunuslarla yüzüyor. Hatta sakatlanıyor ve Ocean Walker tekniğini geliştiriyor. Bu teknik insanların daha hızlı, daha verimli yüzmelerine yardımcı oluyor. Walker yaşadığı olumsuz durumları her zaman bir hediye olarak görmeyi başarıyor. Korkularının üzerine gidiyor, korkunun yaşamak istediklerinin önünde bir bariyer olmasına izin vermiyor. Bu röportajda Adam Walker’ın geç yaşta spora başlayan kişilere önerilerini, yunusların köpekbalıklarından korumak için kendisine nasıl eşlik ettiğini, hayatını değiştiren filmi, korkuya rağmen nasıl başarmak istediklerini başardığını okuyacaksınız. Umarız size de ilham verir. Keyifli okumalar.

İzmir Çağdaş Görmeyenler Spor Kulübü’nden bir başarı daha!

Çağdaş Görmeyenler Spor Kulübü (Çagör), 2009 yılından beri görme engellileri spora teşvik ederek sosyal hayata kazandırmayı amaçlıyor. Kulüp Atletizm, B1 Futsal (Hiç görmeyenler), B2-B3 Futsal (Çok az görenler), Goalball*, Halter, Satranç ve Yüzme branşlarında ulusal ve yerel liglerde İzmir'i temsil ediyor.

Arkas Aegean Link Regatta üçüncü kez çağırıyor

Çeşme’de 2017 yılından bu yana, her yaz olduğu gibi bu yaz da rüzgar ve deniz yelkenle buluşuyor. 28 Ağustos- 1 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Arkas Aegean Link Regatta için Çeşme Belediyesi, Türkiye Yelken Federasyonu, Arkas, EAYK ve Çeşme Marina’nın yine güçlerini birleştirerek bu güzel sporun daha çok kişiye ulaşmasını sağlayacak.

Aqua Jog Club - Suyun Spor Hali

Anba Sports Bar'da Maç İzlemek Çok Lezzetli

Erdal Birinci ve Amerikan Flag Futbolcu Kızları

Engelleri Aşan Pınar Karşıyaka ile Tümer Gülümserler

Burkal Efe Sakızlıoğlu - Taraftar Hakları Derneği