Dicle Çiftçi ve Yarım Kalan Kusurlu Kadınları

Ömer Mirdemir: Sözlü olarak bir şeyleri aktaramadığımızda resim yapıyoruz.

Yudum Akkuş - Ütopyolar ve Gerçeklikler

Genco Gülan - 'Picasso'dan Sonra'

Sevgi Gür - Resimlerim Benim Günlüklerim

Duyduk Duymadık Demeyin Köyde Şenlik Var!

Hatice Boyamalar Akkaya - Renklere Boyanmış

Ezgi Çağlar - İzmir'in Kadın Milli Kalecisi

Psikolojik Danışman Abdurrahman Akdoğan: Hatalı bina edilmiş, yanlış tabulaşmış düşünce kalıplarımızı bulup yıkmalıyız ki yerine yenisini yapalım.

Ruh sağlığı çalışanı ve psikolojik danışman Abdurrahman Akdoğan ile pozitif psikolojiyi, kişilerin psikolojik açıdan sağlıklı olup olmadığını nasıl anlayabileceğini, hangi aşamada psikolojik destek alınması gerektiğini, psikoloji ile ilgili doğru bilinen yanlışları ve online terapinin avantajları ile dezavantajlarını konuştuk.

Pablo Picasso Arkas Sanat Merkezi’nde!

Arkas Sanat Merkezi, 18 Eylül 2019 - 5 Ocak 2020 tarihleri arasında 20'inci yüzyılın en büyük ressamlarından Pablo Picasso’nun eserlerine ev sahipliği yapacak. Akdeniz’e kıyısı olan ülkelerdeki önemli kurumların yer aldığı Picasso-Mediterranee projesi kapsamında düzenlenen sergiler serisinde Türkiye’yi Arkas Sanat Merkezi temsil edecek. Sergi Direktörlüğünü Müjde Unustası’nın üstlendiği Picasso & Gösteri Sanatı, organizasyonun kapanış sergisi olma özelliği de taşıyor. Picasso’nun gösteri dünyasını konu aldığı birçok önemli tablosu, tasarladığı kostümler, eskizler, heykeller ve yaşamına dair fotoğraflar aracılığı ile gösteri sanatlarının Picasso’nun sanatına olan etkisini mercek altına alacak.

Uçurtma Çocuk Dergisi

Uğur Günel ile Sosyalleşmek Lazım Az Biraz!