Ilgın Özdoğan - Sizi Mutlu Edecek Dövmeyi Yaratın

Okan Çarga: Trendler değişir ama iyi bir dövme her zaman iyi bir dövmedir

Aslında Mimarlık bölümünden mezun olan Okan Çarga, grafik tasarım alanında ilerlemeye karar verir. Monogram ve Ex Libris tasarımları yapmaya başlar ve bugüne kadar iki kişisel sergi açar. Sinema ile ilgili iki, spor ile ilgili üç adet biyografi kitabı bulunan Okan Çarga, aynı zamanda kendi adını taşıyan bir dövme stüdyosu işletiyor. Klasik dövmeci profilinden çok uzakta bir duruş sergileyen Çarga, marjinal görünmeyen bir dövmeci. İşini bir doktor titizliğiyle gerçekleştiren Çarga, sosyal sorumluluk projeleri de yürütüyor. Kaza veya ameliyat neticesinde belli bir uzuv kaybı yaşamış kişilere dövme yaparak uzuvlarının yitikliğini bir nebze gidermeyi amaçlıyor. Okan Çarga ile yaptığı işte onu farklı kılan özellikleri, dövme trendlerini, dövme sektöründeki sorunları, ailesiyle dersler verdiği Çarga Akademi'yi konuştuk.

İzmir'in Birbirinden Yetenekli Dövmecileri

Hepimiz vücudumuza yaptıracağımız ve hayatımız boyunca bizimle birlikte kalacak dövmeler konusunda tereddüt yaşayabiliyoruz. Biz de sizin için İzmir’deki birbirinden yetenekli dövmecileri bulduk. Umarız bizim hayran olduğumuz kadar siz de hayran kalırsınız çalışmalarına.

Ezgi Beyazıt Makineyle Değil İğneyle Dövmeliyor!

Ezgi Beyazıt handpoke, yani makine kullanmadan iğneyle yaptığı dövmelerle ilkelliği modernize etmiş. Üstelik atölyelerine katılarak siz de bu yöntemi deneyimleyebilir, hazırladığı kutularla eşi, dostu dövmeleyebilirsiniz!

Can Gürgül Sanatı Bedenlere İşliyor

Tatts n Beats - Dövme ve Müzik Bir Arada

Altan Gördüm'ün hikayesiyle sanatın iyileştirici gücünü hissedeceksiniz!

AltanGördüm'üİzmir ziyaretinde yakaladık. Sanata ve hayata dair keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Altan Gördüm,konuştukçaufkunuzu açan isimlerden. Kendisine bize zaman ayırdığı için buradan da teşekkür etmek isteriz... Keyifli okumalar.

Şirin Payzın Türkiye'deki kadın algısı hakkında ne düşünüyor?

“Medyada kadın algısı” konusunda konuşmacı olarak katıldığı TuruncuKonuşmalar’da buluştuğumuz ŞirinPayzın’aTürkiye'de kadın algısı konusunda düşüncelerini sorduk.

Dalgaların Prensi Bora Kozanoğlu

Uğur Günel ile Sosyalleşmek Lazım Az Biraz!

Erdal Birinci ve Amerikan Flag Futbolcu Kızları

Kafe Pi'de Hayatı Pi'ye Alan Herkese Uygun Bir Etkinlik Var!