Alaçatı Sörf Festivali başlıyor!

Alaçatı’nın Rüzgarı Koruncuklar için Esiyor sloganıyla 17 - 18 Ağustos tarihlerinde Çağla Kubat Alaçatı Windsurf Akademi’de gerçekleşecek festival, eğitim hayatı risk altında ve yaşam desteğine gereksinim duyan kız çocuklarına ev sahipliği yapan Koruncukköy’e katkı sağlayacak.

İzmir'in Ekstrem Spor Noktaları

İzmir'de skydiving'den kaya tırmanışına, rüzgar sörfünden tüplü dalışa, ATV'den go-kart'a birçok ekstrem spor seçeneği bulunuyor. Monotonluktan bunalanlar, sınırlarını zorlamak isteyenler bu liste sizler için.

ALAÇATI’NIN RÜZGARI KORUNCUKLAR İÇİN ESİYOR!

Alaçatı'nın Rüzgarı 2. kez Koruncuklar İçin Esiyor!

7. Çocuk Resim Yarışması Ödül Töreni

Bergama Hazine Avı'na Hazır mıyız?

Kısa Kısa Kemeraltı Kısa Film Yarışması

Dikkat, dikkat! Kemeraltı'nı Türkiye ve dünya film endüstrisinin önemli lokasyonlarından birine dönüştürmek için Kısa Kısa Kemeraltı Kısa Film Yarışması düzenleniyor. Yarışmaya katılacaklara ilham versin diye de7 Nisan'da Kemeraltı gezisi yapmaya hazırlanan Kısa Kısa Kemeraltı ekibi, sizlere Kemeraltı'nın gizli kalmış güzelliklerini gösterecekler. Şu an gezi için başvurular devam ediyor. Yarışmayakatılmak istiyorsanız ekim ayına kadar vaktiniz var ama elinizi çabuk tutun. Neden mi? Fazlası yazıda, keyifli okumalar.

Otuzbeşlik'in Alametifarikası Öykü Yarışması Kazananı

İzmirliler Eğitim İçin Pedallıyor

Çağla Kubat - Wind Surf Yelken Kulübü

"Rüya" Seyirci İle Buluştu

Buika, Yeni Albümüyle Çim Konserleri’ndeydi