İzmir'de Laptop'unuzu Alıp Çalışabileceğiniz Mekanlar

Hem kafanızı dağıtabileceğiniz hem de ofis olarak kullanabileceğiniz ortak kullanım alanları son derece popüler olmuş durumda ve İzmir'de o kadar güzel yerler var ki... Sizler için laptop'unuzu alıp İzmir'de ofis gibi kullanabileceğiniz, sunduğu ortam ile içinizi ısıtacak mekanları listeledik, keyifli okumalar...

Urla'da nerede kalmalı?

Şehir merkezine 35 kilometre uzaklıktaki Urla'da tarihin kalıntılarına tanık olabilir, enfes bir denizde serinleyebilir, her köşede yeni bir lezzet keşfedebilirsiniz. Kendinize uygun butik otel arıyorsanız doğru yerdesiniz.S izler için huzurun adresi Urla'da kalabileceğiniz en güzel butik otelleri listeledik. Keyifli tatiller.

İzmir'deki Açık Hava Müzeleri ve Antik Kentleri - Bölüm I

Karaburun Gezi Rehberi

Urla'daki Kahvaltıcılar

Kahvaltı, Türk kültüründe hatırı sayılır bir yere sahip. Günün en önemli öğünü olan kahvaltıyı özellikle pazar günleri bir başka önemseriz. Bu keyifli pazar kahvaltılarının özellikle şehir merkezlerinden uzak, doğa ile iç içe, keşfedilmemiş yerlerde olmasını tercih ederiz. Hafta içi kuru bir poğaçayla geçiştirdiğimiz kahvaltıları pazar günleri uzun uzun, rahat rahat yapmak isteriz. Tam da bu yüzden pazar günlerinize renk katacak nitelikteki Urla kahvaltıcıları listeledik, keyifli okumalar.

Urla Gezi Rehberi

İzmir'deki En İyi Oyun Evleri Listesi

İzmir'deki En İyi Hamamlar ve Spa'lar

Bir Turist İzmir'de Neler Yapmalı?

Bostanlı Gezi Rehberi

Vega Sanat - Sanat Dünyayı Daha Güzel Kılacak

Nereden Gelmiş İzmir'in İlçelerinin İsimleri?