Avrupa’nın hızla büyüyen buluşma platformu 12min.me şimdi İzmir'de!

Almanya'nın Hamburg şehrinde başlayıp, kısa sürede tüm Avrupa’ya yayılan buluşma etkinliği 12min.me [http://12min.me] Türkiye’de İstanbul’dan sonra ilk kez İzmir’de.

Kışın Ortasında Zorlu Yüzme Yarışı: Marathon Masters

İzmir'de kış ortasında açık su yüzme şampiyonası düzenlenecek!Marathon Masters Kış Kupası Açık Su Yüzme Şampiyonası 26-29 Aralık tarihleri arasında Menderes Özdere’de gerçekleşecek.

Arkas Aegean Link Regatta üçüncü kez çağırıyor

Çeşme’de 2017 yılından bu yana, her yaz olduğu gibi bu yaz da rüzgar ve deniz yelkenle buluşuyor. 28 Ağustos- 1 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Arkas Aegean Link Regatta için Çeşme Belediyesi, Türkiye Yelken Federasyonu, Arkas, EAYK ve Çeşme Marina’nın yine güçlerini birleştirerek bu güzel sporun daha çok kişiye ulaşmasını sağlayacak.

7. Çocuk Resim Yarışması Ödül Töreni

Bergama Hazine Avı'na Hazır mıyız?

Kısa Kısa Kemeraltı Kısa Film Yarışması

Dikkat, dikkat! Kemeraltı'nı Türkiye ve dünya film endüstrisinin önemli lokasyonlarından birine dönüştürmek için Kısa Kısa Kemeraltı Kısa Film Yarışması düzenleniyor. Yarışmaya katılacaklara ilham versin diye de7 Nisan'da Kemeraltı gezisi yapmaya hazırlanan Kısa Kısa Kemeraltı ekibi, sizlere Kemeraltı'nın gizli kalmış güzelliklerini gösterecekler. Şu an gezi için başvurular devam ediyor. Yarışmayakatılmak istiyorsanız ekim ayına kadar vaktiniz var ama elinizi çabuk tutun. Neden mi? Fazlası yazıda, keyifli okumalar.

Kış Ortasında İzmir'de Yüzme Şampiyonası Düzenleniyor

Otuzbeşlik'in Alametifarikası Öykü Yarışması Kazananı

ALAÇATI’NIN RÜZGARI KORUNCUKLAR İÇİN ESİYOR!

Oya Baydar: “Siyasi Kimlik Metnin Önüne Geçmemeli”

İEF ile Dünyanın Gözü İzmir’de

Nazım Hikmet Fotoğrafları 86. İEF’de