Alternatif Kısa II - Kısa Film İyi Gider

Alternatif Kısa 5 - Kısa Film İyi Gider

"Vatanım Sensin" Dizisinin Veronika'sı Senan Kara Gerçek Hayatta Nasıl Biri?

Ushan Çakır - Aşık Olduğunuz Biriyle Neden Çalışmak Zor Olsun ki!

Alternatif Kısa 4 - Kısa Film İyi Gider

Alternatif Kısa 20 - Kısa Film İyi Gider

Birikim Atölyesi ve otuzbeslik.com’un düzenlediği İzmir'in aylık kısa film etkinliği Alternatif Kısa'nın 20'ncisiyle karşınızdayız. Bu seçkimizde savaş ve sistem temalı beş film izleyecek, her filmin ardından yönetmenleriyle sohbet edecek, sorular soracağız. Dünyayı nasıl gördüğünü bizlerle paylaşan yönetmenlerimizle keyifli bir ortamda görsel algımızı tartacağız. Sinemaya gönül vermiş kişileri ve sinemaseverleri kısa filmlerin dünyasında buluşturan Alternatif Kısa, 21 Şubat Cuma günü saat 19.30'da Fransız Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek. Kısa Film İyi Gider!

Uluslararası 2 Yaka Kısa Film Festivali 23-29 Kasım’da!

Bu yıl ilk kez gerçekleşecek olan Uluslararası 2 Yaka Kısa Film Festivali 23-29 Kasım tarihleri arasında 19 ülkeden 34 kısa filmi seyircisiyle buluşturacak. Ekran, Koltuk, Remix ve Artı olmak üzere dört ana bölümden oluşan festivalin ana teması “Farklılığımız, Çeşitliliğimiz, Hassasiyetimiz”. Festivalin proje yöneticisi Derya Efe Uluca Uluslararası 2 Yaka Kısa Film Festivali’yle ilgili sorularımızı yanıtladı.

Alternatif Kısa 16 - Kısa Film İyi Gider!

Otuzbeslik.com [http://otuzbeslik.com/]ve Birikim Atölyesi'nin düzenlediği Alternatif Kısa film etkinliğimizin16’ncısıylakarşınızdayız. Bu seçkimizde "Arayış: İletişim ve Güven" konularını işleyen beş kısa film izleyecek, her filmin ardından yönetmenleriyle sohbet edecek, sorular soracağız. Dünyayı nasıl gördüğünü bizlerle paylaşan yönetmenlerimizle keyifli bir ortamda görsel algımızı tartacağız. Kısa filmlerin ve kısa sohbetlerin bir arada olacağı bu güzel etkinlik için 18 Ekim Cuma günü saat 19.30'da Fransız Kültür Merkezi'nde buluşalım. Kısa Film İyi Gider!

Alternatif Kısa 12 Başlıyor!

Alternatif Kısa 11 - Kısa Film İyi Gider

Özgün Araz ile Özgün Bir Sanat

Alternatif Kısa 10 - Kısa Film Iyi Gider